eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy JasieńROBOTNIK GOSPODARCZY

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

ROBOTNIK GOSPODARCZY

Lokalizacja:

Jasień

lubuskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/0795

Obowiązki:

prace porządkowe na terenie obiektu sportowego, drobne prace naprawcze, koszenie trawy, palenie w piecu

Wymagania:Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • zasadnicze zawodowe

Miejsce pracy: XX-lecia 20, 68-320 Jasień, powiat: żarski, woj: lubuskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: cv

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Adres www: www.jasien.com.pl

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-02

do końca oferty: 59 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Sprzedaż

Polacy mieszkający za granicą mogą załatwić większość spraw związanych z wnioskiem o emeryturę bez konieczności osobistej wizyty w ZUS. W jaki sposób? Mogą to zrobić w czasie e-wizyty. Wystarczy ją wcześniej zarezerwować.

Jak wygląda kalendarz świat i dni wolnych od pracy w Niemczech w 2024 roku? Należy zwrócić uwagę, że niektóre święta są obchodzone w całym kraju, a niektóre tylko w poszczególnych landach.

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w styczniu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 12,8% wyższe r/r i wyniosło 7768,35 zł brutto. Względem grudnia 2023 r. przeciętne miesięczne wynagrodzenie brutto było wyższe ...

Początek roku rozpoczął się kolejnymi, ważnymi zmianami dla polskich przewoźników, które przekładają się na wyższe koszty pracownicze, a wszystko wskazuje na to, że to jeszcze nie koniec. Od lipca czeka nas druga podwyżka płacy ...

W I połowie 2024 roku było niemal o 1/4 mniej niż przed rokiem ofert pracy w IT - wynika z analizy No Fluff Jobs. Najbardziej poszukiwani byli specjaliści Backend, a na najwyższe zarobki mogli liczyć specjaliści Architecture - nawet 32,5 tys. ...