PracaOferty pracy WilkanowoREFERENT DS. ADMINISTRACJI I ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

REFERENT DS. ADMINISTRACJI I ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH

Lokalizacja:

Wilkanowo

lubuskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/1353

Obowiązki:

- przygotowanie postępowań przetargowych,
- przygotowanie umów z wykonawcami,
- przygotowanie dokumentacji sprzedażowej w trybie art. 38 ustawy o lasach,
- przygotowanie dokumentacji i wniosków w sprawie pozyskiwania środków,
- prowadzenie spraw związanych z transportem nadleśnictwa.

Wymagania:Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • średnie ogólnokształcące

Pozostałe wymagania:

  • Wymagania obligatoryjne (podstawowe):1. Wykształcenie średnie;2. Minimalny staż pracy - 1 rok;3. Obywatelstwo polskie;4. Brak przeciwskazań zdrowotnych do wykonywania pracy na aplikowane stanowisko.Wymagania dodatkowe (preferowane): Wykształcenie wyższe o kierunku administracja, prawo, ekonomia, zarządzanie, leśnictwo, a takżeinne pokrewne Ukończone kursy, szkolenia, studia podyplomowe przydatne na stanowisku objętym naborem,w tym: m.in. z zakresu prawa zamówień publicznych, administrowania funduszami zewnętrznymi.Oczekiwania wobec kandydata: Znajomość Systemu Informatycznego Lasów Państwowych (SILP); Znajomość systemu Elektronicznego Zarządzania Dokumentacją (EZD); Znajomość obsługi podstawowych programów komputerowych pakietu biurowego MS Office(Word, Excel, Outlook); Znajomość specyfiki działalności LP w obszarze zadań przewidzianych do realizacji nazajmowanym stanowisku; Znajomość przepisów prawnych obowiązujących na stanowisku objętym naborem; Umiejętność obsługi komputera i innych urządzeń biurowych; Umiejętności analityczne, tworzenia zestawień, sprawozdań w oparciu o dokumenty źródłowe; Predyspozycje osobowe: samodzielność, dobra organizacja pracy, umiejętność pracy pod presjączasu, samodyscyplina, sumienność, dokładność, rzetelność, dyspozycyjność, komunikatywność,umiejętność pracy w zespole, odpowiedzialność;

Miejsce pracy: Przysiółek Rybno 31, 65-950 Wilkanowo, powiat: zielonogórski, woj: lubuskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Staż pracy: lata: 1

Wymagane dokumenty: CV wraz z dokładnym przebiegiem pracy zawodowej opatrzony własnoręcznym podpisem; List motywacyjny opatrzony własnoręcznym podpisem; Kserokopia dokumentów potwierdzających wykształcenie i dodatkowe kwalifikacje opatrzonewłasnoręcznym podpisem; Kserokopie dokumentów potwierdzających przebieg pracy zawodowej (świadectwa pracy, opiniepoprzednich pracodawców, itp.) opatrzone własnoręcznym podpisem; Oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celówrekrutacji, opatrzone własnoręcznym podpisem (załącznik nr 1); Oświadczenie kandydata o zapoznaniu się z informacjami dot. zgłaszania informacji o naruszeniachprawa oraz o braku przeciwskazań zdrowotnych do wykonywania pracy na ww. stanowisku,opatrzone własnoręcznym podpisem (załącznik nr 2); Klauzula informacyjna RODO (załącznik nr 3); Kwestionariusz osobowy dla kandydata na pracownika LP (załącznik nr 4).Dokument mogą być podpisane podpisem elektronicznym.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Adres www: https://zielonagora.zielonagora.lasy.gov.pl

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-24

do końca oferty: 59 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Ochrona osób i mienia

Jak wygląda kalendarz świat i dni wolnych od pracy w Niemczech w 2024 roku? Należy zwrócić uwagę, że niektóre święta są obchodzone w całym kraju, a niektóre tylko w poszczególnych landach.

Z danych Ogólnopolskiego Badania Wynagrodzeń wynika, że mediana całkowitych zarobków specjalistów w 2023 roku wynosiła 7 000 PLN i była niższa o 144 PLN od mediany dla całego kraju.

Absencja jest powszechnym problemem wśród pracowników produkcyjnych. W artykule omówiono potencjalne źródło tego zjawiska oraz przedstawiono metody radzenia sobie z nim. Podkreślono rolę atrakcyjnych systemów wynagrodzeń, które mogą ...

W dynamicznie zmieniającej się gospodarce Polski, zarobki stają się kluczowym wskaźnikiem do oceny kondycji regionów. Województwa śląskie i dolnośląskie, znane z różnorodności gospodarczej i historycznego dziedzictwa przemysłowego ...

Osoba chora, która wyczerpie limit dni na zasiłku chorobowym, a jej stan zdrowia nadal jest zły, może skorzystać ze świadczenia rehabilitacyjnego na dalsze leczenie - przypomina Zakład Ubezpieczeń Społecznych.