eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy WędrzynNAUCZYCIEL EDUKACJI PRZEDSZKOLNEJ

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

NAUCZYCIEL EDUKACJI PRZEDSZKOLNEJ

Lokalizacja:

Wędrzyn

lubuskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/0264

Obowiązki:

Nauczyciel edukacji przedszkolnej. Planowanie i prowadzenie zajęć, opieka nad dziećmi i wspieranie ich rozwoju emocjonalnego. Praca w godz. 6:30-11:30 lub 11:00-16:00. Wymagane: Wykształcenie zgodne z Kartą nauczyciela, studia pierwszego, drugiego stopnia lub podyplomowe z rozporządzeniem MEiN. Umiejętności: nawiązywanie kontaktów z dziećmi, cierpliwość, kreatywność, odpowiedzialność. Tel.95 755 9120 Emilia Dziedzic

Wymagania:Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne

Miejsce pracy: 69-211 Wędrzyn 1, powiat: sulęciński, woj: lubuskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: Skierowanie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-08-31

do końca oferty: 40 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Edukacja / Praktyki / Staże

Jak wynika z najnowszych doniesień serwisu Freelancehunt, stawki oferowane freelancerom zbliżyły się do 400 zł/h, a konkurencyjność w niektórych specjalizacjach podskoczyła o ponad 100%. Na atrakcyjne wynagrodzenia mogą liczyć m.in. wolni ...

Wraz z początkiem lipca bieżącego roku wzrosła w naszym kraju płaca minimalna. Najnowszy Raport Płacowy Antal dowodzi jednak, że na wyższe wynagrodzenia liczyć mogą nie tylko ci, którzy zarabiają najmniej. Podwyżki, sięgające średnio ...

Zakład Ubezpieczeń Społecznych wygenerował ponad 23,9 mln IOSKU za 2023 rok. Osoby ubezpieczone mogą sprawdzić stan swojego konta po waloryzacji składek na PUE ZUS.

W ostatnich latach wzrosło zainteresowanie widełkami płacowymi w ogłoszeniach o pracę. Dzięki nim kandydaci mogą zweryfikować własne oczekiwania finansowe jeszcze przed, często wieloetapowym, procesem rekrutacji. Jest to także element ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w kwietniu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11,3% wyższe r/r i wyniosło 8271,99 zł brutto.