eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy ŁagodzinKIEROWCA MIĘDZYNARODOWY

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

KIEROWCA MIĘDZYNARODOWY

Lokalizacja:

Łagodzin

lubuskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/1175

Obowiązki:

Przewóz towaru ciągnikiem siodłowym+naczepa (firanka) oraz obowiązki związane ze stanowiskiem.

Wymagania:Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • Prawo jazdy kat. C + E

Wykształcenie:

  • brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania:

  • karta kierowcy

Miejsce pracy: ŁAGODNA 26, 66-446 Łagodzin, powiat: gorzowski, woj: lubuskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: cvPrawo jazdy kat C+E i karta kierowcy.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-25

do końca oferty: 59 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Logistyka / Transport / Zakupy

Ostatni miesiąc wakacji przyniósł istotne zmiany w zakresie delegowania kierowców w transporcie drogowym. 19 sierpnia 2023 roku w życie weszły nowe przepisy Pakietu Mobilności, które zmieniają sposób rozliczania wynagrodzeń polskich ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował w swoim komunikacie, że w IV kwartale 2023 roku przeciętne wynagrodzenie wyniosło 7540,36 zł, a w całym 2023 roku - 7155,48 zł.

Coraz poważniej podchodzimy do świadomego planowania urlopu. Zdaniem ekspertów z firmy Quercus jest to związane z przykładaniem coraz większej wagi do work-life balance, ale także jest efektem działań pracodawców, takich jak wypłata ...

Z okazji Dnia Matki, Zakład Ubezpieczeń Społecznych przypomina, na jakie wsparcie z ZUS mogą liczyć ubezpieczone mamy.

Miniony rok branża automotive może zaliczyć do udanych. Prognozy na najbliższą przyszłość nie są już jednak tak optymistyczne, co nie pozostaje bez wpływu na poziom zatrudnienia w sektorze. Nie oznacza to jednak, że pracodawcy porzucili ...