eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy LublinWolontariusz

Kto szuka:

Fundacja Mam Marzenie

Stanowisko:

Wolontariusz

Lokalizacja:

Lublin

lubelskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska

Co daje wolontariat?

  • Uczestnictwo w ciekawych i ambitnych projektach
  • Możliwość rozwoju kariery zawodowej, gdyż nauczysz się m.in. komunikacji interpersonalnej, pozyskiwania sponsorów, rozwiązywania problemów, zarządzania zadaniami i sobą w czasie
  • Naukę pracy w zespole
  • Satysfakcję ze spełniania marzeń
  • Rozwój nowych talentów i umiejętności
  • Tworzymy grupę pozytywnie zakręconych ludzi, którzy wierzą w szczęśliwe zakończenia, rycerzy na białych rumakach, w latające dywany, Dżina z Alladyna i magię! Tworzymy EKIPĘ MARZEŃ!

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania

Jeśli jesteś osobą:

  • Energiczną
  • Ambitną i kreatywną
  • Komunikatywną i otwartą na nowe znajomości
  • Lubisz spędzać czas z dziećmi
  • Wierzysz w moc spełnionego marzenia

Fundacja Mam Marzenie czeka na Ciebie!

Firma oferuje:

Oferujemy

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-17

do końca oferty: 13 dni

pracodawca: Fundacja Mam Marzenie

branże: Organizacje pozarządowe / Wolontariat

Z okazji Dnia Matki, Zakład Ubezpieczeń Społecznych przypomina, na jakie wsparcie z ZUS mogą liczyć ubezpieczone mamy.

Zostać czy zmienić? To pytanie zadaje sobie wielu pracowników. W 2017 roku, na podstawie dane z Ogólnopolskiego Badania Wynagrodzeń przeanalizowaliśmy progresję wynagrodzeń osób często zmieniających pracę oraz tych, którzy byli lojalni ...

Z danych Ogólnopolskiego Badania Wynagrodzeń wynika, że mediana całkowitych zarobków specjalistów w 2023 roku wynosiła 7 000 PLN i była niższa o 144 PLN od mediany dla całego kraju.

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w kwietniu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11,3% wyższe r/r i wyniosło 8271,99 zł brutto.

Doniesienia z Wielkiej Brytanii wskazują na ogromny wzrost oszustw internetowych wycelowanych w osoby poszukujące pracy. Okazuje się, że tylko na przestrzeni ostatnich dwóch lat ich liczba powiększyła się aż o 300%. Proceder ten ...