eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy LublinSTAŻYSTA (DOCELOWO INSPEKTOR)

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

STAŻYSTA (DOCELOWO INSPEKTOR)

Lokalizacja:

Lublin

lubelskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/2553

Obowiązki:

1. Analiza rynku celem ustalenia dostawców lub wykonawców. Przygotowywaniei składanie zamówień na materiały i usługi. Ewidencjonowanie otrzymanych faktur oraz ich terminowe rozliczanie.
2. Sprawowanie nadzoru nad prawidłowym przebiegiem prac konserwacyjnych i naprawczych oraz usług.
3. Uczestniczenie w przygotowaniu dokumentacji umożliwiającej przeprowadzanie postępowań przetargowych zgodnie z przepisami prawa zamówień publicznychi wewnętrznynmmi regulacjami.
4. Udział w pracach komisji przetargowych
5. Planowanie i zamawianie sprzętu, materiałów, druków oraz materiałów eksploatacyjnych zgodnie z obowiązującymi przepisami.
6. Prowadzenie sprawozdawczości w zakresie wymaganym obowiązującymi przepisami.
7. Przygotowanie i opracowanie zbiorowych informacji z sąów z obszaru apelacji
8. Śledzenie zmian w przepisach i ich interpretacja dla potrzeb Oddziału Gospodarczego.
9. Wykonywanie innych zadań zleconych przez Kierownika Oddziału i Dyrektora Sądu

Oferta konkursowa
Informacje dot wymaganych dokumentów na stronie internetowej: www.lublin.sa.gov.pl
K.110.10.2024

Wymagania:Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • Obsługa komputera

Zawód:

  • Pozostali pracownicy obsługi biura gdzie indziej niesklasyfikowani

Wymagania pożądane:

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania:

  • WYKSZTAŁCENIE WYŻSZE: O KIERUNKU EKONOMICZNYCH, PRAWNICZYM LUB SPECJALNOŚCI W ZAKRESIE ZARZĄDZANIA I GOSPODAROWANIA NIERUCHOMOŚCIAMI ALBO STUDIA PODYPLOMOWE W ZAKRESIE FINANSÓ PUBLICZNYCH LUB ADMINISTRACJI;UMIEJĘTNOŚCI: 1. UMIEJĘTNOŚC STOSOWANIA I INTERPRETACJI PRZEPISÓW, W TYM UMIEJĘTNOŚĆ ANALIZY REGULACJI WEWNĘTRZNYCH OPRACOWANYCH NA PODSTAWIE AKTÓW PRAWNYCH2. UMIEJĘTNOŚĆ BIEGŁEGO POSŁUGIWANIA SIĘ NARZĘDZIAMI INFORMATYCZNYMI ( EXCEL, WORD)OBSŁUGA SYSTEMU EZD, SAP ZSRKInformacje dot wymaganych dokumentów na stronie internetowej: www.lublin.sa.gov.plK.110.10.2024

Miejsce pracy: OBROŃCÓW POKOJU 1, 20-950 Lublin, powiat: m. Lublin, woj: lubelskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: Informacje dot wymaganych dokumentów na stronie internetowej www.lublin.sa.gov.plK.110.10.2024

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Adres www: www.lublin.sa.gov.pl

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-22

do końca oferty: 59 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Administracja biurowa

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w sierpniu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11,1% wyższe r/r i wyniosło 8189,74 zł brutto.

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w listopadzie 2023 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11,8% wyższe r/r i wyniosło 7670,19 zł brutto. Względem października 2023 r. przeciętne miesięczne wynagrodzenie brutto ...

Z rozwiązań chmurowych korzysta coraz więcej firm, a co za tym idzie poszukiwani są wykwalifikowani w tej dziedzinie eksperci. Jakich kompetencji poszukują u nich pracodawcy? Sprawdziła to firma Capgemini Polska.

Zostać czy zmienić? To pytanie zadaje sobie wielu pracowników. W 2017 roku, na podstawie dane z Ogólnopolskiego Badania Wynagrodzeń przeanalizowaliśmy progresję wynagrodzeń osób często zmieniających pracę oraz tych, którzy byli lojalni ...

Artykuł podsumowuje Raport płacowy Sedlak & Sedlak dla firm produkcyjnych - wiosna/lato 2024, bazujący na danych zebranych od lutego do kwietnia 2024 roku. W badaniu uczestniczyło 561 zakładów produkcyjnych. Dominujące branże to FMCG (21%) ...