eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Lublin › POLICJANT

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

POLICJANT

Lokalizacja:

Lublin

lubelskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/1536

Obowiązki:

-ochrona życia i zdrowia ludzi oraz mienia przed bezprawnymi zamachami naruszającymi te dobra
-ochrona bezpieczeństwa i porządku publicznego, w tym zapewnienie spokoju w miejscach publicznych
-inicjowanie i organizowanie działań mających na celu zapobieganie popełnieniu przestępstw i wykroczeń
-wykrywanie przestępstw i wykroczeń oraz ściganie ich sprawców
-realizowanie innych zadań Policji wynikających z odrębnych przepisów

Wymagania:Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • średnie zawodowe

Zawód:

  • Policjant służby prewencji

Pozostałe wymagania:

  • Obywatelstwo: polskie, nieposzlakowana opinia, nieskazanie prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwo lub przestępstwo skarbowekorzystanie z pełni praw publicznychposiadanie zdolności fizycznej i psychicznej do służby w formacjach uzbrojonych, podległych szczególnej dyscyplinie służbowej,dawanie rękojmi zachowania tajemnicy stosownie do wymogów określonych w przepisach o ochronie informacji niejawnychSzczegółowe informacje o procesie rekrutacji oraz wymaganych dokumentach dosytępne są na stronie internetowejwww.lubelska.policja.gov.pl/lub/praca-w-policji oraz pod numerem telefonu 47 811 46 55

Miejsce pracy: PÓŁNOCNA 3, 20-064 Lublin, powiat: m. Lublin, woj: lubelskie

Rodzaj umowy: Mianowanie

Wymagane dokumenty: Szczegółowe informacje o procesie rekrutacji oraz wymaganych dokumentach dostępne są na stronie internetowejwww.lubelska.policja.gov.pl/lub/praca-w-policji

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca
POPRZEDNIA OFERTA MŁODSZY ELEKTROMECHANIK Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA SPRZEDAWCA*

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-18

do końca oferty: 51 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Ochrona osób i mienia