PracaOferty pracy Lublin › Merchandiser stacjonarny Lublin zastępstwo

Kto szuka:

InterKadra Sp. z o.o.

Stanowisko:

Merchandiser stacjonarny Lublin zastępstwo

Lokalizacja:

Lublin

lubelskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Do Twoich obowiązków będzie należało:

  • Wizytowanie punktów handlowych w celu przeprowadzenia serwisu merchandisingowego lub badania audytowego,
  • Nawiązywanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z kierownictwem oraz obsługą odwiedzanych punktów,
  • Raportowanie efektów pracy w aplikacji mobilnej Android (w tym tworzenie dokumentacji zdjęciowej).

Oczekujemy:

  • Telefonu z systemem Android - warunek konieczny!
  • Samodzielności,
  • Wysokiej kultury osobistej i komunikatywności,
  • Chęci do pracy zadaniowej.
  • Status osoby uczącej się - mile widziany.

Mamy do zaoferowania:

  • Umowa zlecenie na czas określony bez okresu próbnego,
  • Wstępne szkolenie oraz stałe wsparcie koordynatora,
  • Wynagrodzenie uzależnione od ilości wykonanych wizyt oraz zaangażowania.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-07-30

do końca oferty: 47 dni

pracodawca: InterKadra Sp. z o.o.

branże: Sprzedaż