PracaOferty pracy Lublin › Kierownik działu zarządzania projektami

Kto szuka:

Klient portalu Praca.pl

Stanowisko:

Kierownik działu zarządzania projektami

Numer referencyjny:

KDZP/L/2024

Lokalizacja:

Lublin

lubelskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska

Jako Kierownik działu zarządzania projektami będziesz odpowiedzialny za:

  • Koordynację i całościowy nadzór nad działaniami związanymi z realizacją projektów EFS+ w dziale
  • Liderowanie i zarządzanie personelem koordynującym projekty w dziale
  • Planowanie działań projektowych oraz zadań dla personelu zarządzającego projektami
  • Nadzór i opracowywanie wszelkich wewnętrznych procedur oraz dokumentów projektowych
  • Kontrolowanie prawidłowości realizowanych działań informacyjnych i promocyjnych
  • Nadzór nad procesem rekrutacji uczestników projektu
  • Nadzór nad przygotowywaniem sprawozdań merytorycznych oraz wniosków o płatność za pomocą CST2021
  • Nadzór nad zgodnością działań z harmonogramem projektu oraz obowiązującymi wytycznymi w obszarze EFS+ na lata 2021-2027
  • Nadzór nad wnioskowaniem o wprowadzenie koniecznych zmian w projekcie
  • Kontakt z Instytucjami Pośredniczącymi oraz Kontrahentami, Partnerami

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania

Na wspomnianym stanowisku będziemy wymagać od Ciebie:

  • Wykształcenie wyższe [preferowane zarządzanie, ekonomia, administracja]
  • Znajomość zasad realizacji i sprawozdawczości projektów dofinansowanych ze środków EFS+
  • Znajomość obowiązujących wytycznych w obszarze EFS+ lata 2021-2027
  • Minimum 4 letnie doświadczenie zawodowe związane z realizacją projektów dofinansowanych ze środków EFS+ lata 2021-2027 [warunek konieczny]
  • Znajomość systemów SOWA, CST2021
  • Umiejętności pracy/współpracy w zespole
  • Samodzielności i umiejętności organizacji pracy
  • Zaangażowania i odpowiedzialności
  • Terminowości i rzetelności w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Pozytywne podejście do życia
  • Czynne prawo jazdy kat. B [warunek konieczny]

Firma oferuje:

Oferujemy

Pracując razem z nami możemy zaoferować Ci:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (praca w biurze od poniedziałku do piątku) wraz z systemem premiowym w organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość stabilnego rozwoju zawodowego
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Praca w miłej i przyjaznej atmosferze pozbawionej korporacyjnych zapędów

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-22

do końca oferty: 21 dni

pracodawca: Klient portalu Praca.pl

branże: Konsulting