eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy LublinInżynier wsparcia technicznego

Kto szuka:

Lanster Sp. z o.o.

Stanowisko:

Inżynier wsparcia technicznego

Numer referencyjny:

01/LU/2024

Lokalizacja:

Lublin

lubelskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Do obowiązków osoby zatrudnionej na stanowisku należeć będzie:
  • opracowywanie dokumentacji i rozwiązań technicznych;
  • projektowanie wybranych systemów teletechnicznych (KD, CCTV, SSP, System Przywoławczy) i/lub sieci LAN, WLAN, Data Center;
  • przygotowywanie ofert i prowadzenie ustaleń technicznych;
  • proponowanie rozwiązań technologicznych;
  • doradztwo techniczne;
  • wdrożenia i konfiguracje systemów pod wymagania Inwestora.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
  • z doświadczeniem
  • aktualne prawo jazdy kat. B;
  • kreatywność, samodzielność i inicjatywa w działaniu;
  • umiejętności komunikacyjne i interpersonalne;
  • dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych;
  • znajomość oprogramowania biurowego Office.
Mile widziane:
  • wykształcenie wyższe techniczne;
  • znajomość oprogramowania inżynierskiego do projektowania CAD;
  • znajomość kosztorysowania będzie dodatkowym atutem;
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • niezwykle interesującą pracę w firmie nastawionej na nowoczesne technologie;
  • stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;
  • kontakt z najnowocześniejszymi rozwiązaniami z zakresu:
    • instalacji niskoprądowych (systemy detekcji pożaru, okablowanie strukturalne, kontrola dostępu, telewizja dozorowa, systemy przywoławcze);
    • sieci światłowodowych LAN, WAN;
    • urządzeń sieciowych LAN, WLAN, serwerów, macierzy;
    • projektowania oraz zarządzania systemami w DATA CENTER;
    • testerów sieciowych;
  • pełne możliwości rozwoju zawodowego i osobistego;
  • pracę w miłej i przyjaznej atmosferze;
  • niezbędne narzędzia do pracy.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-12

do końca oferty: 9 dni

pracodawca: Lanster Sp. z o.o.

branże: Inżynieria / Projektowanie / Technologia

W 2024 roku układ kalendarza sprzyja organizacji przedłużonych weekendów. W niektórych miesiącach wolnych dni może być naprawdę sporo. Ile będziemy mieć długich weekendów w 2024 roku?

Główny Urząd Statystyczny poinformował w swoim komunikacie, że w IV kwartale 2023 roku przeciętne wynagrodzenie wyniosło 7540,36 zł, a w całym 2023 roku - 7155,48 zł.

Jeszcze kilka lat temu specjalizacje związane z programowaniem były gwarancją wysokich zarobków i dużego wyboru ofert pracy. Z danych No Fluff Jobs za I kwartał 2024 roku wynika, że przyszłość programistów nie jest już tak pewna. Spada ...

Co powinniśmy powiedzieć, gdy kolega lub koleżanka z pracy mówi, że jest chora? Albo że choruje bliska mu/jej osoba? Jak szef powinien zareagować na takie wyznanie? - Najważniejsze, by docenić, że osoba, z którą mamy relację zawodową ...

41% polskich pracodawców przy wyborze kandydata zwraca uwagę na jego poczucie odpowiedzialności i rzetelności, a 37% wskazuje na umiejętność komunikacji, współpracy i pracy zespołowej. Dla 32% firm ważna jest kreatywność talentów. Jak ...