eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Lublin › GŁÓWNA KSIĘGOWA

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

GŁÓWNA KSIĘGOWA

Lokalizacja:

Lublin

lubelskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/1667

Obowiązki:

Prowadzenie rachunkowości zgodnie z obowiązującymi przepisami (Ustawa o rachunkowości), polegające zwłaszcza na:
- prowadzeniu ksiąg rachunkowych w sposób ustalony w zakładowym planie kont,
- zorganizowaniu i doskonaleniu sporządzania, przyjmowania, obiegu i kontroli dokumentów w sposób zapewniający właściwy przebieg operacji gospodarczych i ochronę mienia spółdzielczego, prawidłowe prowadzenie księgowości, sporządzanie kalkulacji wynikowej kosztów i sprawozdawczości finansowej;
- bieżącym i prawidłowym prowadzeniu księgowości oraz sporządzaniu kalkulacji wynikowej kosztów i sprawozdawczości finansowej w sposób umożliwiający:
a) terminowe przekazywanie rzetelnych informacji ekonomicznych Radzie Nadzorczej i Zarządowi Spółdzielni,
b) ochronę mienia spółdzielczego i terminowe rozliczanie osób odpowiedzialnych majątkowych za to mienie,
c) prawidłowe i terminowe dokonywanie rzetelnych rozliczeń finansowych,
- opracowywanie projektów planów rzeczowo-finansowych i sprawozdań z ich wykonywania oraz ogólnych i wycinkowych analiz realizacji zagadnień gospodarczych i prawidłowości wykorzystania środków na ich realizację
- Analiza gospodarki finansowej spółdzielni

Wymagania:Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • obsługa komputera(MS OFFICE,EXCEL,WORD)

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat)
  • średnie zawodowe

Zawód:

  • Główny księgowy

Pozostałe wymagania:

  • praca w spółdzielni mieszkaniowej będzie dodatkowym atutem

Miejsce pracy: WIENIAWSKA 6/25 A, 20-071 Lublin, powiat: m. Lublin, woj: lubelskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: CV

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-07-02

do końca oferty: 57 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Księgowość / Audyt