eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy LublinDyrektor Technikum

Kto szuka:

Grupa Outworking

Stanowisko:

Dyrektor Technikum

Lokalizacja:

Lublin

lubelskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres obowiązków:
  • Nadzór nad prawidłowym realizowaniem programów nauczania i realizacją podstawy programowej,
  • Opracowywanie i realizacja planu pracy szkoły, w tym szkolnych planów nauczania, planów zajęć edukacyjnych, planów realizacji praktycznej nauki zawodu,
  • Pełnienie nadzoru pedagogicznego,
  • Kreowanie rozwiązań usprawniających proces dydaktyczny,
  • Organizacja egzaminów zewnętrznych zgodnie z procedurą określoną przez CKE,
  • Realizacja planu rozwoju działalności edukacyjnej szkoły,
  • Budowanie pozytywnego wizerunku szkoły w lokalnym środowisku,
  • Zarządzanie zespołem nauczycieli, monitoring ich pracy zawodowej oraz motywowanie do osiągania stawianych celów,
  • Budowanie zespołu poprzez zatrudnianie specjalistów i nauczycieli.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku Nauczyciela,
  • Wykształcenie wyższe w kierunku pedagogicznym lub pokrewnym z obszarów nauczania,
  • Znajomość przepisów oświatowych, w tym umiejętność ich interpretacji oraz obsługi Systemu Informacji Oświatowej (SIO),
  • Znajomość MS Office i orientowanie się w dokumentacji szkolnej,
  • Bardzo dobre umiejętności organizacyjne,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Umiejętność rozwiazywania konfliktów.
Mile widziane:
  • Stopień nauczyciela dyplomowanego,
  • Przygotowanie pedagogiczne uprawniające do pełnienia nadzoru,
  • Doświadczenie na stanowisku Dyrektora szkoły,
  • Doświadczenie w zarządzaniu placówkami edukacyjnymi/oświatowymi,
  • Kursy specjalistyczne z zakresu prawa oświatowego i administracji.

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę z możliwością długofalowej współpracy,
  • Dodatkowe dni wolne oraz atrakcyjne zniżki na kształcenie w ramach oferty holdingu,
  • Zniżki na pakiet medyczny, ubezpieczenie OC oraz możliwość wykupienia karty Multisport na preferencyjnych warunkach,
  • Wsparcie w zakresie stosowania przepisów i organizacji roku szkolnego,
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach i kursach dostosowanych do potrzeb.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-25

do końca oferty: 16 dni

pracodawca: Grupa Outworking

branże: Zarządzanie

Z danych Ogólnopolskiego Badania Wynagrodzeń wynika, że mediana całkowitych zarobków specjalistów w 2023 roku wynosiła 7 000 PLN i była niższa o 144 PLN od mediany dla całego kraju.

Od 1 kwietnia wzrośnie wysokość jednorazowego odszkodowania z tytułu wypadku przy pracy i chorób zawodowych - zwraca uwagę Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Za każdy procent stałego lub długotrwałego uszczerbku na zdrowiu ubezpieczony ...

Sztuczna inteligencja rozgaszcza się w coraz większej ilości sektorów gospodarki. Opinię publiczną zszokowała informacja o zwolnieniu dziennikarzy jednej ze stacji radiowych i zastąpienie ich wygenerowanych przez AI "prezenterów". Czy ...

Hays wraz z kancelarią Baker McKenzie prezentują wnioski z raportu "Wynagrodzenia - największe tabu polskiego rynku pracy?" Pytanie zawarte w tytule opracowania dość wyraźnie nakreśla tendencję zaznaczającą się nad Wisłą - od jawności ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował w swoim komunikacie, że w IV kwartale 2023 roku przeciętne wynagrodzenie wyniosło 7540,36 zł, a w całym 2023 roku - 7155,48 zł.