eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy NiedzieliskaTERAPEUTA PEDAGOGICZNY

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

TERAPEUTA PEDAGOGICZNY

Lokalizacja:

Niedzieliska

lubelskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/2364

Obowiązki:

Prowadzenie zajęć korekcyjno - kompensacyjnych, wymiar czasu pracy 2/24

Wymagania:Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • Przygotowanie pedagogiczne
  • komunikatywność

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania:

  • Kwalifikacje terapeuta pedagogiczny, doświadczenie zawodowe mile widziane.

Miejsce pracy: 22-460 Niedzieliska 111, powiat: zamojski, woj: lubelskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: cv

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-04

do końca oferty: 59 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Edukacja / Praktyki / Staże

Branża IT słynie z dynamicznych wzrostów wynagrodzenia. W minionym i bieżącym roku zarobki programistów również rosły, ale w ostatnich kwartałach wyraźnie zaznaczyła się stabilizacja stawek oferowanych specjalistom. Co więcej, w ...

Artykuł stanowi podsumowanie wyników Kompleksowego raportu płacowego wiosna/lato 2024. W badaniu wzięło udział 979 firm. Większość stanowiły firmy produkcyjne (57%). Najwięcej firm prowadziło swoją działalność na terenie województwa ...

Zakład Ubezpieczeń Społecznych wygenerował ponad 23,9 mln IOSKU za 2023 rok. Osoby ubezpieczone mogą sprawdzić stan swojego konta po waloryzacji składek na PUE ZUS.

Gdy zachoruje ktoś bliski, na czas opieki nad nim można pobierać zasiłek opiekuńczy - przypomina Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Jednak przepisy ściśle określają, ile dni w roku możemy korzystać z tego świadczenia. Długość zasiłku ...

Od 1 września 2024 r. wchodzą w życie zmiany przepisów w Karcie Nauczyciela. Dzięki temu więcej nauczycieli będzie mogło skorzystać z wcześniejszej emerytury i świadczenia kompensacyjnego.