eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracyPrzedstawiciel Handlowy

Kto szuka:

TDF Poland Sp. z o.o.

Stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy

Lokalizacja:

lubelskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Miejsce pracy: region południowo-wschodni (lubelskie, podkarpackie, świętokrzyskie)

Opis stanowiska:
  • Utrzymywanie kontaktów z obecnymi klientami
  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • Opieka nad stałymi i nowymi Klientami w rejonie Polski południowo-wschodniej
  • Doradztwo techniczne klientom firmy

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Znajomość języka angielskiego
  • Gotowość do częstych podróży
  • Prawo jazdy kat. B
  • Samodzielność, sumienność, kreatywność, łatwość nawiązywania kontaktów
  • Znajomość branży armatury przemysłowej (pompy, uszczelnienia) będzie dodatkowy atutem
  • Wskazane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • Pracę w stabilnej firmie
  • Wynagrodzenie odpowiadające posiadanym kwalifikacjom
  • Samochód służbowy z GPS, laptop, telefon

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca
POPRZEDNIA OFERTA Doktorant Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Przedstawiciel Handlowy

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-16

do końca oferty: 13 dni

pracodawca: TDF Poland Sp. z o.o.

branże: Sprzedaż

Od 1 stycznia 2024 roku obowiązują zmiany w ustawie o emeryturach pomostowych. Ze świadczenia będą mogły skorzystać osoby, które po raz pierwszy podjęły pracę w szczególnych warunkach lub o szczególnym charakterze po 1 stycznia 1999 r.

W niniejszym artykule sprawdziliśmy, jak na rynku pracy radzą sobie absolwenci największych polskich uniwersytetów ekonomicznych.

Nadchodzi czas wzmożonej pracy wielu branż, co w naturalny sposób generuje zapotrzebowanie na pracowników sezonowych. Tego typu zatrudnienie daje możliwość dodatkowego zarobku, jest też często szansą na zdobycie doświadczenia zawodowego ...

Freelancing wyraźne zyskuje na popularności - z najnowszych doniesień portalu Freelancehunt.com wynika, że liczba wolnych strzelców, którzy rejestrują się na stworzonych dla nich platformach, rośnie w dwucyfrowym tempie, sięgając niekiedy ...

Jak wygląda kalendarz świat i dni wolnych od pracy w Niemczech w 2024 roku? Należy zwrócić uwagę, że niektóre święta są obchodzone w całym kraju, a niektóre tylko w poszczególnych landach.