eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Świdnik › Pracownik Utrzymania Czystości

Kto szuka:

ATALIAN Poland Sp. z o.o.

Stanowisko:

Pracownik Utrzymania Czystości

Lokalizacja:

Świdnik, ul. Nadleśna

lubelskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska:

Poszukujemy w Świdniku przy ul. Nadleśnej 9  pracowników na stanowiska:

  • utrzymania czystości terenów zewnętrznych (mile widziane umiejętności posługiwania się narzędziami ogrodniczymi tj. kosiarka, podkaszarka itp.)
  • utrzymanie czystości hali produkcyjnej (mile widziane umiejętności w obsłudze maszyn myjących)
  • sprzątanie pomieszczeń biurowych i socjalnych

Praca od 15.07.2024

Praca zmianowa 6-14/14-22, od poniedziałku do piątku.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
  • Chęci do pracy, zaangażowanie, sumienność, odpowiedzialność, dbałość o powierzone narzędzia pracy

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • Wynagrodzenie - 28,50 zł/godz. brutto -  zawsze na czas!
  • Umowę-zlecenie
  • Wsparcie w okresie wdrożenia
  • Stabilne miejsce pracy
  • Zainteresowanych pracą zapraszamy

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-26

do końca oferty: 27 dni

pracodawca: ATALIAN Poland Sp. z o.o.

branże: Praca fizyczna