eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Gdynia › Pracownik sortowni

Kto szuka:

ManpowerGroup

Stanowisko:

Pracownik sortowni

Numer referencyjny:

7770

Lokalizacja:

Gdynia

pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Miejsce wykonywania pracy: Gdynia, Wielki Kack

Oferta:

  • Umowa o pracę
  • Wynagrodzenie 5200 zł brutto + do 1000 zł premii
  • Praca od poniedziałku do piątku w systemie jednozmianowym
  • Bezpieczne miejsce pracy z dobrą atmosferą
  • Szkolenia, kursy i uprawnienia finansowane przez firmę
  • Dodatkowe benefity: nagrody premiujące wyniki, dofinansowanie karty sportowej, abonamentu medycznego, owocowe poniedziałki
Zadania:
  • Sortowanie makulatury na sortowni (wyjmowanie folii i zanieczyszczeń) – praca stojąca
  • Dbałość o porządek w miejscu pracy
  • Wykonywanie innych prac zleconych przez przełożonych
Wymagania:
  • Gotowość do pracy fizycznej
  • Umiejętność współpracy
  • Dokładność, cierpliwość, umiejętność pracy pod presją czasu
  • Uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych – mile widziane

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-16

do końca oferty: 18 dni

pracodawca: ManpowerGroup

branże: Praca fizyczna