eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy MoszczankaOPERATOR KOPARKO-ŁADOWARKI

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

OPERATOR KOPARKO-ŁADOWARKI

Lokalizacja:

Moszczanka

lubelskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/0630

Obowiązki:

praca przy budowie dróg

Wymagania:Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • Uprawnienia operatora koparko - ładowarki
  • prawo jazdy kat B

Wykształcenie:

  • podstawowe

Wymagania pożądane:

  • zasadnicze zawodowe

Pozostałe wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie zawodowePraca do 80 km od Ryk. Codzienne powroty do domu.

Miejsce pracy: 08-500 Moszczanka 75b, powiat: rycki, woj: lubelskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: niewymagane

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca
POPRZEDNIA OFERTA MECHANIK OKRĘTOWY Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA OPERATOR SPRZĘTU

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-20

do końca oferty: 57 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura

Zakład Ubezpieczeń Społecznych wygenerował ponad 23,9 mln IOSKU za 2023 rok. Osoby ubezpieczone mogą sprawdzić stan swojego konta po waloryzacji składek na PUE ZUS.

O tym, że dyskryminowanie płacowe mężczyzn jest spoko i innych problemach z definicją i liczeniem luki płacowej w Dyrektywie Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2023/970.

Mediana wynagrodzeń w województwie mazowieckim w 2023 roku wyniosła 8 317 PLN brutto i była wyższa o ponad 1 000 PLN od mediany dla całego kraju.

Pracodawcy coraz większą uwagę skupiają na tym, aby kandydat na stanowisko pracy był osobą wykwalifikowaną. Na pierwszym etapie rekrutacji możesz to udowodnić tylko poprzez swoje dokumenty aplikacyjne. Profesjonalne Curriculum Vitae i list ...

2 maja 2024 r. Parlament Europejski ogłosił nowy akt dotyczący harmonizacji niektórych przepisów socjalnych odnoszących się do transportu drogowego. Regulacje, które zaczną obowiązywać od 22 maja 2024 roku, obejmą m.in. czas pracy ...