PracaOferty pracy Swidnik k LublinaMłodszy specjalista ds. BHP (m/k)

Kto szuka:

Trenkwalder

Stanowisko:

Młodszy specjalista ds. BHP (m/k)

Lokalizacja:

Swidnik k Lublina

lubelskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Co oferujemy

  • możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie w Świdniku,
  • umowę o pracę na pełen etat,
  • atrakcyjne wynagrodzenie + dodatki miesięczne,
  • po okresie próbnym bezpośrednie zatrudnienie przez firmę,
  • liczne benefity: pakiet sportowy, zdrowotny, dodatkowe ubezpieczenia.

Aktualnie dla naszego Klienta, czołowej marki w produkcji helikopterów i śmigłowców w Świdniku, poszukujemy osób na stanowisko:

Twoje zadania
  • nadzór, doradztwo i interpretacja przepisów BHP oraz aktualizacja dokumentacji wewnętrznej,
  • opiniowanie dokumentacji technicznej i techniczno-ruchowej,
  • przeprowadzanie postępowania powypadkowego (analiza przyczyn i okoliczności, określanie wniosków profilaktycznych oraz przygotowywanie dokumentacji),
  • prowadzenie kontroli warunków pracy w obszarach produkcyjnych, biurowych oraz podwykonawców,
  • prowadzenie analiz wyników badań środowiska pracy oraz ocena narażenia,
  • współpraca ze społecznymi inspektorami pracy oraz zewnętrznymi organami nadzoru.

Twoje kwalifikacje
  • wykształcenie wyższe kierunkowe lub studia podyplomowe,
  • mile widziane doświadczenie,
  • znajomość przepisów BHP i p.poż,
  • mile widziana wiedza na temat stosowania niebezpiecznych chemikaliów i bezpieczeństwa przeciwpożarowego,
  • mile widziana znajomość przepisów ADR, IATA DGR,
  • bardzo dobra znajomość programów pakietu MS Office,
  • angielski – poziom komunikatywny.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV.

Szczegółowe informacje pod numerem: 539 936 022.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Numer referencyjny
a0t6N000009O2I6QAK

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-26

do końca oferty: 59 dni

pracodawca: Trenkwalder

branże: Inne / Pozostałe

Od 1 stycznia 2024 roku obowiązują zmiany w ustawie o emeryturach pomostowych. Ze świadczenia będą mogły skorzystać osoby, które po raz pierwszy podjęły pracę w szczególnych warunkach lub o szczególnym charakterze po 1 stycznia 1999 r.

Miniony rok branża automotive może zaliczyć do udanych. Prognozy na najbliższą przyszłość nie są już jednak tak optymistyczne, co nie pozostaje bez wpływu na poziom zatrudnienia w sektorze. Nie oznacza to jednak, że pracodawcy porzucili ...

Dynamiczny rozwój sztucznej inteligencji wzbudza nie tylko ciekawość, ale również obawę. Pewnie większości z nas w ostatnim czasie przemknęła przez głowę myśl - co w przyszłości stanie się z moją pracą? Na to pytanie oczywiście ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w lutym 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 12,9% wyższe r/r i wyniosło 7978,99 zł brutto.

Pracodawcy coraz częściej inwestują w pakiety świadczeń pozapłacowych, chcąc wyróżnić się na rynku. Czy jednak te inwestycje zawsze odpowiadają na realne potrzeby pracowników? Jak wynika z najnowszego raportu Aplikuj.pl "Jak ...