eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Elizówka › Magazynier (Magazyn Mroźnia)

Kto szuka:

DRIMPOL Spółka z o.o.

Stanowisko:

Magazynier (Magazyn Mroźnia)

Lokalizacja:

Elizówka

lubelskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zadania kluczowe:
  • praca w mroźni (temperatura -21 st. C)
  • wykonywanie operacji magazynowych takich jak: przyjmowanie towarów, rozkładanie, kompletacja towarów do wysyłki
  • prowadzenie dokumentacji magazynowej
  • bieżąca kontrola stanów magazynowych i terminów przydatności do spożycia towarów
  • utrzymanie ładu i porządku na magazynie
  • udział w inwentaryzacjach
  • odpowiedzialność materialna za powierzone mienie
  • praca w systemie zmianowym (zmiana nocna)

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
  • dobra organizacja pracy
  • umiejętność pracy w grupie
  • zaangażowanie, odpowiedzialność oraz dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • mile widziane:
    • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
    • znajomość zasad gospodarki magazynowej
    • badania sanitarno – epidemiologiczne
    • uprawnienia operatora wózka widłowego UDT

Firma oferuje:

W zamian oferujemy:
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • praca od poniedziałku do piątku
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na cały etat
  • premie
  • możliwość zdobywania doświadczeń i rozwoju zawodowego

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-20

do końca oferty: 9 dni

pracodawca: DRIMPOL Spółka z o.o.

branże: Logistyka / Transport / Zakupy