eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy HannaGŁÓWNY KSIĘGOWY

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

GŁÓWNY KSIĘGOWY

Lokalizacja:

Hanna

lubelskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/0565

Obowiązki:

Prowadzenie gospodarki finansowej i księgowości jednostki - ośrodka pomocy społecznej

Wymagania:Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne

Pozostałe wymagania:

  • Wymagania niezbędne:1) Ma pełną zdolność do czynności prawnych oraz korzysta z pełni praw publicznych.2) Nie była prawomocnie skazana za przestępstwo przeciwko mieniu, przeciwko obrotowi gospodarczemu, przeciwko działalności instytucji państwowych oraz samorządu terytorialnego, przeciwko wiarygodności dokumentów lub za przestępstwo skarbowe jak również nie była skazana prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe.3) Posiada znajomość języka polskiego w mowie i piśmie w zakresie koniecznym do wykonywania obowiązków głównego księgowego.4) Spełnia jeden z poniższych warunków:a) ukończyła ekonomiczne jednolite studia magisterskie, ekonomiczne wyższe studia zawodowe, uzupełniające ekonomiczne studia magisterskie lub ekonomiczne studia podyplomowe i posiada co najmniej 3-letnią praktykę w księgowości,b) ukończyła średnią, policealną lub pomaturalną szkołę ekonomiczną i posiada co najmniej 6-letnią praktykę w księgowości,c) jest wpisana do rejestru biegłych rewidentów na podstawie odrębnych przepisów,d) posiada certyfikat księgowy uprawniający do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych albo świadectwo kwalifikacyjne uprawniające do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych, wydane na podstawie odrębnych przepisów.5) Posiada stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na wyżej wymienionym stanowisku.6) Posiada obywatelstwo polskie.7) Posiada nieposzlakowaną opinię.8) Posiada znajomość przepisów z zakresu:a) ustawy o samorządzie gminnym,b) ustawy o pomocy społecznej,c) ustawy o pomocy osobom uprawnionym do alimentów,d) ustawy o świadczeniach rodzinnych,e) ustawy o ubezpieczeniach społecznych.9) Znajomość ustawy o finansach publicznych wraz z aktami wykonawczymi do tej ustawy.10) Znajomość regulacji prawnych z zakresu rachunkowości i sprawozdawczości budżetowej.11) Znajomość przepisów z zakresu prawa pracy oraz podatku dochodowego od osób fizycznych.12) Umiejętność sporządzania sprawozdawczości i analiz.13) Umiejętność biegłego posługiwania się narzędziami informatycznymi (środowisko Windows, Excel, Płatnik, programy finansowo-księgowe, płacowe).

Miejsce pracy: Rynek 2/1, 22-220 Hanna, powiat: włodawski, woj: lubelskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Staż pracy: lata: 3

Wymagane dokumenty: Wymagane dokumenty:1) List motywacyjny.2) Życiorys curriculum vitae (CV).3) Wypełniony kwestionariusz dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie4) Kserokopia świadectw pracy dokumentujących posiadany staż pracy oraz w przypadku pozostawania w stosunku pracy zaświadczenie o zatrudnieniu.5) Kserokopia dokumentów potwierdzających wykształcenie oraz dodatkowe umiejętności.6) Oświadczenia kandydata o posiadaniu pełnej zdolności do czynności prawnych i korzystaniu z pełni praw publicznych, nieposzlakowanej opinii oraz oświadczenie kandydata, iż nie był prawomocnie skazany za przestępstwo przeciwko mieniu, przeciwko obrotowi gospodarczemu, przeciwko działalności instytucji państwowych oraz samorządu terytorialnego, przeciwko wiarygodności dokumentów lub za przestępstwo skarbowe jak również nie byłskazany prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe.7) Oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procedury naboru zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych oraz ustawą o pracownikach samorządowych.8) Oświadczenie o posiadaniu obywatelstwa polskiego.9) Kserokopię dokumentu potwierdzającego niepełnosprawność, jeżeli kandydat zamierza skorzystać z uprawnienia, o którym mowa w art. 13a ust. 2 ustawy o pracownikach samorządowych.10) Oświadczenie kandydata o stanie zdrowiaDokumenty aplikacyjne w zamkniętej kopercie z adnotacją Nabór na stanowisko Głównego Księgowego w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Hannie należy składać w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Hannie do dnia września 2024 r. do godziny 14:30. W przypadku przesłania oferty pocztą decyduje data wpłynięcia oferty do Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Hannie. Nie przyjmuje się dokumentów aplikacyjnych drogą elektroniczną.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-21

do końca oferty: 59 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Księgowość / Audyt

Od 1 stycznia 2024 roku obowiązują zmiany w ustawie o emeryturach pomostowych. Ze świadczenia będą mogły skorzystać osoby, które po raz pierwszy podjęły pracę w szczególnych warunkach lub o szczególnym charakterze po 1 stycznia 1999 r.

Jak wynika z najnowszych doniesień serwisu Useme, pierwsze miesiące bieżącego roku przyniosły dość pokaźne wzrosty stawek oferowanych freelancerom. W niektórych przypadkach sięgnęły one nawet 50 proc. Wolni strzelcy mają zatem powody do ...

Pracownik, który zachorował w okresie, gdy wygasła jego umowa o pracę, ma prawo do zasiłku chorobowego, jeśli otrzymał eZLA wciągu 14 dni po ustaniu zatrudnienia. Powinien on jednak poinformować lekarza wystawiającego zwolnienie o ustaniu ...

W 2024 roku układ kalendarza sprzyja organizacji przedłużonych weekendów. W niektórych miesiącach wolnych dni może być naprawdę sporo. Ile będziemy mieć długich weekendów w 2024 roku?

Zgodnie z komunikatem Ministerstwa Edukacji Narodowej od 16 września 2024 r. zawieszono zajęcia w szkołach i placówkach edukacyjnych w czterech województwach narażonych najbardziej na skutki powodzi, dotyczy to około 420 placówek. W związku ...