eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Ludwin-KoloniaELEKTRYK - AUTOMATYK

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

ELEKTRYK - AUTOMATYK

Lokalizacja:

Ludwin-Kolonia

lubelskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/0320

Obowiązki:

Dokonywanie przeglądów, konserwacji maszyn, usuwanie awarii i usterek elektrycznych.

Wymagania:Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • zasadnicze zawodowe, elektryczne

Zawód:

  • Elektryk*

Wymagania pożądane:

Umiejętności i uprawnienia:

  • Eksploatacja urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1 kV

  • średnie zawodowe, elektryczne

Zawód:

  • Automatyk*

Pozostałe wymagania:

  • Wykształcenie min zasadnicze zawodowe - typ elektryczny lub pokrewny tj. elektromechanika, automatyka, elektronika. pneumatyka.

Miejsce pracy: 21-075 Ludwin-Kolonia 58, powiat: łęczyński, woj: lubelskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: CV

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Adres www: www.pol-mak.pl

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-03

do końca oferty: 43 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Informatyka / Telekomunikacja

Pracodawcy coraz większą uwagę skupiają na tym, aby kandydat na stanowisko pracy był osobą wykwalifikowaną. Na pierwszym etapie rekrutacji możesz to udowodnić tylko poprzez swoje dokumenty aplikacyjne. Profesjonalne Curriculum Vitae i list ...

Stawki ponad 40 proc. polskich freelancerów wzrosły w ciągu roku - wynika z danych Useme. W których branżach stawki wolnych strzelców wzrosły najbardziej w 2023 roku?

W wakacje wszystko zwalnia. Także aktywność zawodowa wyhamowuje. Część pracowników wykorzystuje urlopy wypoczynkowe, więc wydawać by się mogło, że nie jest to dobry czas na szukanie nowej pracy. Jednak zdaniem ekspertów z Manpower ...

Zakład Ubezpieczeń Społecznych wygenerował ponad 23,9 mln IOSKU za 2023 rok. Osoby ubezpieczone mogą sprawdzić stan swojego konta po waloryzacji składek na PUE ZUS.

LinkedIn, globalna platforma biznesowa, przyciąga ponad miliard użytkowników z całego świata, z czego blisko 257 milionów zarejestrowanych jest tylko w Europie. Obecnie serwis ten obsługiwany jest w 26 językach, a zespół liczący prawie 20 ...