eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracyDoradca Ubezpieczeniowy

Kto szuka:

Compensa Dystrybucja Sp. z o.o.

Stanowisko:

Doradca Ubezpieczeniowy

Lokalizacja:

lubelskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Twój zakres obowiązków:
  • Będziesz aktywnie poszukiwać nowych klientów i oferować im produkty ubezpieczeniowe (ubezpieczenia na życie, majątkowe, grupowe).
  • Będziesz przygotowywać oferty ubezpieczeniowe i prowadzić spotkania z klientami.
  • Twoim zadaniem będzie doradzanie klientom jak najlepszych rozwiązań dopasowanych do ich indywidualnych potrzeb.
  • Będziesz budować długotrwałe relacje z klientami.
  • Rozwiniesz swoje umiejętności w komunikacji, sprzedaży i wiedzy ubezpieczeniowo-finansowej.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Nasze wymagania:
  • Posiadasz doświadczenie w sprzedaży lub obsłudze klienta.
  • Jesteś gotowy/a do współpracy w oparciu o umowę zlecenie lub jednoosobową działalność gospodarczą.
  • Znasz produkty ubezpieczeniowe i zagadnienia związane z pracą Agenta.
  • Jesteś zdeterminowany w dążeniu do wyznaczonych celów.
  • Jesteś osobą, która łatwo nawiązuje kontakty i lubi pracę z ludźmi.
  • Posiadasz wykształcenie minimum średnie.
  • Jesteś osobą niekaralną.
Mile widziane:
  • Twoim atutem będzie znajomość branży ubezpieczeń na życie.

Firma oferuje:

To oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oparte o premię i prowizję bez limitu - zależną od wyników sprzedaży (brak sufitu wynagrodzeniowego).
  • Profesjonalny system wdrożenia i możliwość rozwoju w kierunku Menedżera Zespołu Sprzedaży.
  • Rozwinięty system szkoleń (wstępnych, produktowych, sprzedażowych i menedżerskich).
  • Work life balance - zdrowa równowaga między życiem zawodowym a prywatnym - sam decydujesz ile pracujesz.
  • Praca hybrydowa - w biurze, zdalnie lub z dowolnego miejsca na świecie.
  • Konkursy sprzedażowe z atrakcyjnymi nagrodami i wyjazdami zagranicznymi.

UWAGA: nie jest to zatrudnienie na etat.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-15

do końca oferty: 17 dni

pracodawca: Compensa Dystrybucja Sp. z o.o.

branże: Ubezpieczenia

2 maja 2024 r. Parlament Europejski ogłosił nowy akt dotyczący harmonizacji niektórych przepisów socjalnych odnoszących się do transportu drogowego. Regulacje, które zaczną obowiązywać od 22 maja 2024 roku, obejmą m.in. czas pracy ...

Wysokość płacy minimalnej to aktualnie gorący temat w Polsce. W 2023 roku mieliśmy do czynienia z dwukrotną podwyżką minimalnego wynagrodzenia. Taka sytuacja będzie miała miejsce również w 2024 roku.

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w kwietniu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11,3% wyższe r/r i wyniosło 8271,99 zł brutto.

Czy trudno jest obecnie o znalezienie pracy w handlu? Odpowiedzi na to i inne pytania dostarcza najnowsze opracowanie Grafton Recruitment, które dowodzi, że w drugim kwartale bieżącego roku liczba ofert pracy wzrosła o 16% rdr. Zapotrzebowanie ...

Praca zdalna nie cieszy się już tak dużą popularnością jak w czasie i po pandemii. Jedynie w branży IT blisko połowa ogłoszeń proponuje możliwość tej formy zatrudnienia, w pozostałych branżach jest to mniej niż 30 proc. Na najwyższe ...