eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy LubańOperator maszyn produkcyjnych

Kto szuka:

Asistwork Sp z o.o.

Stanowisko:

Operator maszyn produkcyjnych

Lokalizacja:

Lubań

dolnośląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w obsłudze maszyn i urządzeń na linii produkcyjnej
  • Umiejętność czytania ze zrozumieniem i wykonywania czynności zgodnie z instrukcją
  • Samodzielność i inicjatywa w działaniu
  • Umiejętność dobrej komunikacji i współpracy w zespole

To oferujemy

  • Stabilizację i bezpieczeństwo zatrudnienia- większość naszych pracowników świętuje z nami 10- letni staż pracy
  • Umowę o pracę bezpośrednio z firmą Dr Schumacher Sp. Z o.o.
  • Stałe wynagrodzenie miesięczne + system premiowy (do 1 000 zł brutto)
  • System corocznych rewizji wynagrodzeń i podwyżek
  • Wysokie standardy bezpieczeństwa i komfortowe warunki pracy: brak zapylenia i uciążliwego hałasu, doświetlone światłem naturalnym hale produkcyjne, stała temperatura i wilgotność pomieszczenia 20-21 stopni
  • 8- tygodniowy program wdrożenia do pracy na stanowisku Operatora maszyn (wewnętrzne warsztaty i szkolenia prowadzone przez doświadczonych trenerów)
  • Aktywny udział w optymalizacji procesu produkcji i premie z tytułu wprowadzenia projektu racjonalizatorskiego (300-400 zł brutto)
  • Satysfakcjonujący poziom obsługi naszych pracowników: darmowe napoje (herbata, woda), wysokiej jakości odzież robocza i środki ochrony osobistej serwisowane przez firmę, nowoczesny park maszynowy
  • Standardowy pakiet medyczny w Medicover opłacony przez pracodawcę
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie
  • Rozbudowany pakiet świadczeń świątecznych i okolicznościowych: premia z okazji świąt, dofinansowanie wypoczynku, pożyczka zakładowa z atrakcyjnym oprocentowaniem, spotkania integracyjne
  • Realną możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach i dofinansowanie do studiów
  • Bezpłatne lekcje języka angielskiego i/lub niemieckiego na platformie eTutor
  • Wolne weekendy (pracujemy od poniedziałku do piątku w systemie 3-zmianowym)
  • Duży parking pracowniczy w siedzibie firmy przy ulicy Jeleniogórskiej 12 w Lubaniu

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-07

do końca oferty: 21 dni

pracodawca: Asistwork Sp z o.o.

branże: Produkcja / Przemysł

Jak wygląda kalendarz świat i dni wolnych od pracy w Niemczech w 2024 roku? Należy zwrócić uwagę, że niektóre święta są obchodzone w całym kraju, a niektóre tylko w poszczególnych landach.

Główny Urząd Statystyczny poinformował w swoim komunikacie, że w IV kwartale 2023 roku przeciętne wynagrodzenie wyniosło 7540,36 zł, a w całym 2023 roku - 7155,48 zł.

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w czerwcu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11% wyższe r/r i wyniosło 8144,83 zł brutto.

Gdy zachoruje ktoś bliski, na czas opieki nad nim można pobierać zasiłek opiekuńczy - przypomina Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Jednak przepisy ściśle określają, ile dni w roku możemy korzystać z tego świadczenia. Długość zasiłku ...

Profil zaufany jest środkiem identyfikacji elektronicznej. Pomimo jego wielu zalet i coraz szerszego zastosowania, w Polsce nie ma obowiązku prawnego posiadania i korzystania z tego rozwiązania. Nie istnieją również przepisy, na podstawie ...