eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Wola BuczkowskaZBIERACZ PIECZAREK

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

ZBIERACZ PIECZAREK

Lokalizacja:

Wola Buczkowska

łódzkie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/0429

Obowiązki:

zbiór pieczarek, utrzymanie czystości miejsca pracy

Wymagania:Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania:

  • - godz. pracy 7.00 - 15.00- wynagrodzenie 4 300 + premia- pierwsza umowa zlecenie na 1 miesiąc, docelowo umowa o pracę na czas określony- pracodawca zapewnia transport ze Zduńskiej Woli, Bełchatowa i Łasku

Miejsce pracy: 98-113 Wola Buczkowska 21F, powiat: łaski, woj: łódzkie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: cv

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-20

do końca oferty: 59 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Inne / Pozostałe

- Dwie podwyżki płacy minimalnej w tym samym roku nigdy więcej nie powinny mieć miejsca – przekonują przedsiębiorcy zrzeszeni w Północnej Izbie Gospodarczej w Szczecinie. Podwyżka, która ma miejsce w lipcu 2024 jest symboliczna, bo to ...

Dyrektywa 2023/970 zacznie obowiązywać od 7 czerwca 2026 roku. Już teraz organizacje powinny zacząć się przygotowywać na jej nadejście - zwłaszcza te zatrudniające ponad 150 pracowników. Na te firmy bowiem prawo nakłada najpoważniejsze ...

W I kwartale 2023 roku z rehabilitacji leczniczej na koszt ZUS skorzystało ponad 16 tys. osób w skali kraju. W 2022 roku wyjechało do sanatorium lub rehabilitowało się w miejscu zamieszkania prawie 50 tys. osób. Komu przysługuje sanatorium z ...

Od 1 września 2024 r. wchodzą w życie zmiany przepisów w Karcie Nauczyciela. Dzięki temu więcej nauczycieli będzie mogło skorzystać z wcześniejszej emerytury i świadczenia kompensacyjnego.

W 2024 roku układ kalendarza sprzyja organizacji przedłużonych weekendów. W niektórych miesiącach wolnych dni może być naprawdę sporo. Ile będziemy mieć długich weekendów w 2024 roku?