PracaOferty pracy ŁódźStażysta w Dziale Zarządzania Projektami

Kto szuka:

Hutchinson Poland Sp. z o.o.

Stanowisko:

Stażysta w Dziale Zarządzania Projektami

Lokalizacja:

Łódź, ul. Lodowa 80/ 84

łódzkie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres obowiązków:
  • Wspieranie działu Zarządzania Projektami w zakresie wprowadzania nowych produktów
  • Wspieranie w przygotowywaniu i koordynacji timingu projektów
  • Zapewnianie informacji dla osób zaangażowanych w proces
  • Zarządzanie ryzykiem w projekcie, wypracowywanie rozwiązań w celu dotrzymania daty dostępności produktu do sprzedaży

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
  • Mile widziane wykształcenie kierunkowe (zarządzanie projektami, inżynieria, zarządzanie lub pokrewne)
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie oraz piśmie;
  • Dyspozycyjność do pracy minimum 24h w ciągu tygodnia
  • Obsługa programu excel na poziomie średniozaawansowanym;
  • Otwartość na zdobywanie nowej wiedzy i rozwijanie swoich umiejętności
  • Analityczne myślenie i umiejętność rozwiązywania problemów
  • Dobra organizacja pracy i zarządzanie czasem
  • Proaktywność i zaangażowanie

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie
  • Możliwość zdobycia praktycznego doświadczenia w zarządzaniu projektami
  • Współpracę z doświadczonym zespołem specjalistów

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-21

do końca oferty: 8 dni

pracodawca: Hutchinson Poland Sp. z o.o.

branże: Inżynieria / Projektowanie / Technologia

Nadchodzi czas wzmożonej pracy wielu branż, co w naturalny sposób generuje zapotrzebowanie na pracowników sezonowych. Tego typu zatrudnienie daje możliwość dodatkowego zarobku, jest też często szansą na zdobycie doświadczenia zawodowego ...

Zgodnie z komunikatem Ministerstwa Edukacji Narodowej od 16 września 2024 r. zawieszono zajęcia w szkołach i placówkach edukacyjnych w czterech województwach narażonych najbardziej na skutki powodzi, dotyczy to około 420 placówek. W związku ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w maju 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11,4% wyższe r/r i wyniosło 7999,69 zł brutto.

Z danych Ogólnopolskiego Badania Wynagrodzeń wynika, że mediana całkowitych zarobków specjalistów w 2023 roku wynosiła 7 000 PLN i była niższa o 144 PLN od mediany dla całego kraju.

Projekt ustawy o warunkach dopuszczalności powierzania pracy cudzoziemcom na terytorium RP, przedstawiony przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, koncentruje się aktualnie na formie zatrudnienia opartej na umowie o pracę. Nie ...