eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy BełchatówSprzedawca - Doradca Klienta

Kto szuka:

MONNARI TRADE S.A.

Stanowisko:

Sprzedawca - Doradca Klienta

Lokalizacja:

Bełchatów, C.H. Olimpia

łódzkie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Salon Monnari
Praca od zaraz
Praca dla osób z doświadczeniem i bez doświadczenia

Wymagania stawiane pracownikowi:

Od kandydatów oczekujemy:
  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • wykształcenia min. średniego z zakończonym okresem nauki
  • dyspozycyjności i odpowiedzialności
  • łatwości w nawiązywania kontaktów
  • umiejętności pracy w zespole
  • dobrej organizacji pracy
  • umiejętności podejmowania decyzji
  • zaangażowania i inicjatywy
  • mile widziane doświadczenie w branży

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • zatrudnienie na umowę o pracę w wymiarze czasu pracy dostosowanym do potrzeb kandydata lub umowę zlecenia (elastyczny grafik)
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • szkolenia, możliwość rozwoju zawodowego, możliwość awansu
  • system premii prowizyjnych
  • plan pracy dostosowany do potrzeb pracownika
  • zakupy na preferencyjnych warunkach
  • możliwość przystąpienia do pakietu sportowego lub ubezpieczenia grupowego

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-12

do końca oferty: 4 dni

pracodawca: MONNARI TRADE S.A.

branże: Sprzedaż

Prowadzenie profilu na LinkedIn może być kluczowe dla sukcesu zawodowego managerów, jednak wiele z nich popełnia błędy, które mogą ograniczyć ich efektywność i wpływ na platformie. Oto kilka najczęstszych z nich.

W Ogólnopolskim Badaniu Wynagrodzeń (OBW) wzięło udział 3 557 osób, które przynajmniej dwa razy wypełniły ankietę w latach 2018-2024 i zostawiły swój adres email. W niniejszym artykule przedstawimy, jak wyglądała dynamika wynagrodzeń ...

W I połowie 2024 roku było niemal o 1/4 mniej niż przed rokiem ofert pracy w IT - wynika z analizy No Fluff Jobs. Najbardziej poszukiwani byli specjaliści Backend, a na najwyższe zarobki mogli liczyć specjaliści Architecture - nawet 32,5 tys. ...

Zakład Ubezpieczeń Społecznych wygenerował ponad 23,9 mln IOSKU za 2023 rok. Osoby ubezpieczone mogą sprawdzić stan swojego konta po waloryzacji składek na PUE ZUS.

Schyłek wakacji zaowocował znacznymi zmianami przepisów regulujących delegowanie kierowców w transporcie drogowym. Na mocy znowelizowanego prawa zmianie uległ m.in. sposób rozliczania wynagrodzeń polskich kierowców, których pracodawca ...