PracaOferty pracy Łódź › Specjalista / Specjalistka ds. analizy budowlanej

Kto szuka:

mBank S.A.

Stanowisko:

Specjalista / Specjalistka ds. analizy budowlanej

Numer referencyjny:

AFE\053\0624

Lokalizacja:

Łódź, ul. Kilińskiego 74

łódzkie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

lokalizacja i tryb pracy: hybrydowy, 2 dni w tygodniu z biura w Łodzi przy ul. Kilińskiego 74

forma zatrudnienia / wymiar pracy: umowa o pracę, pełen etat

zespół / dział:

Nasz zespół odpowiada za weryfikację wartości, atrakcyjności i płynności proponowanych przez klientów zabezpieczeń w postaci nieruchomości i ruchomości, ocenę inwestycji budowlanych nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych.
Dajemy Ci możliwość rozwoju zawodowego, nauki od najlepszych specjalistów w swojej dziedzinie oraz dzielenia się swoją wiedzą i doświadczeniem. Brzmi ciekawie? Dołącz do nas!​

Opis stanowiska
  • ocenę inwestycji budowlanych / projektów inwestycyjnych dla inwestycji budowlanych mieszkaniowych i komercyjnych poprzez:
  • ocenę realności nakładów inwestycyjnych oraz terminowości realizacji,
  • ocenę zgodności realizacji etapów budowy z przyjętym harmonogramem,
  • sprawdzenie kompletności złożonej dokumentacji pod kątem zgodności z obowiązującymi przepisami prawa oraz regulacjami wewnętrznymi Banku,
  • sporządzenie opinii budowlanej lub/i sporządzenie kosztorysu prac na podstawie oświadczenia klienta / rekomendowanie uruchomienia kolejnych transz budowlanych.
Wymagania
  • posiadasz wykształcenie wyższe techniczne
  • posiadasz doświadczenie w ocenie projektów inwestycyjnych nieruchomości komercyjnych,
  • masz doświadczenie w zakresie analizy budowlanej,
  • masz wiedzę specjalistyczną w zakresie rynku inwestycji budowlanych mieszkaniowych i komercyjnych,
  • posiadasz wiedzę specjalistyczną w zakresie rozwiązań ESG w budownictwie,
  • potrafisz dzielić się wiedzą - tworzyć i prowadzić szkolenia dla współpracowników, sieci sprzedaży lub innych jednostek w ramach Banku

Firma oferuje:

Od nas dostaniesz:
  • Kartę sportową
  • Dostęp do wewnętrznego rynku pracy
  • Elastyczny czas pracy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Dostęp do kursów LinkedIn Learning
  • Atrakcyjne lokalizacje miejsca pracy

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-25

do końca oferty: 22 dni

pracodawca: mBank S.A.

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura