PracaOferty pracy Rzgów › Specjalista ds. Obsługi Klienta i Marketingu

Kto szuka:

Grafton Recruitment Sp. z o.o.

Stanowisko:

Specjalista ds. Obsługi Klienta i Marketingu

Lokalizacja:

Rzgów

łódzkie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zadania:

  • Przyjmowanie zamówień od klientów i wprowadzanie do systemu SAP;
  • Wystawianie faktur i korekt sprzedaży;
  • Przyjmowanie reklamacji od klientów;
  • Współpraca z firmami kurierskimi i nadzór nad terminowością dostaw;
  • Współpraca z handlowcami;
  • Tłumaczenia postów w mediach społecznościowych oraz specyfikacji produktów;
  • Administracyjne obsługa szkoleń cukierniczych (wydrukowanie receptur, naszykowanie katalogów, kontakt z uczestnikami).

Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego (min. B2);
  • Znajomość programu SAP - warunek bardzo istotny;
  • Doświadczenie w pracy z klientami;
  • Otwartość w rozmowie,
  • Łatwość nawiązywania kontaktów;
  • Znajomość Excela w podstawowym zakresie.

Benefity:

  • Umowa o pracę podpisywana bezpośrednio z pracodawcą (na początku 3 miesięczny okres próbny);
  • Opieka Medyczna;
  • Karta sportowa;
  • Wydarzenia integracyjne.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-26

do końca oferty: 57 dni

pracodawca: Grafton Recruitment Sp. z o.o.

branże: Obsługa klienta / Call center