eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy ŁódźPielęgniarka / Pielęgniarz

Kto szuka:

Medicover Sp. z o.o.

Stanowisko:

Pielęgniarka / Pielęgniarz

Lokalizacja:

Łódź, ul. Pomorska 106A

łódzkie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Dla nas ważny jest człowiek a nie CV.
Dlatego wystarczy, że klikniesz Aplikuj i zaznaczysz odpowiedzi w formularzu.

 Najlepszy kandydat to taki, który posiada:
  • aktualne prawo wykonywania zawodu,
  • kurs szczepień ochronnych, bądź jesteś gotowy/a do jego wyrobienia,
  • doświadczenie w pracy z pacjentem (mile widziane).

Wymagania stawiane pracownikowi:

Dołącz do nas - a my zadbamy o:
  • stabilną formę współpracy – zatrudnienie w oparciu o dowolną formę umowy na pełny etat,
  • wolne niedziele i święta
  • system zmianowy i elastyczny czas pracy – spokojnie pogodzisz pracę u nas ze swoimi pasjami, opieką nad dziećmi oraz innymi zobowiązaniami,
  • dofinansowanie kursów specjalistycznych
  • nagrody w programie płatnych poleceń wewnętrznych
  • wsparcie na każdym etapie #naszej współpracy
  • Twoje dobre samopoczucie i przyjazną atmosferę.

Firma oferuje:

Będziesz odpowiedzialny/a za:
  • pracę w punkcie pobrań oraz gabinecie zabiegowym,
  • przygotowywanie pacjenta do badań lekarskich oraz nadzór nad dokumentacją medyczną pacjenta,
  • współpracę z lekarzami i pielęgniarkami.

Jeśli gotów jesteś podjąć wyzwanie, jeśli pragniesz być #bohaterem codzienności, czekamy na Twoją aplikację!
Dołącz do nas i z nami wspieraj zdrowie naszych pacjentów.

Poleć Znajomego, Zdobądź Nagrodę!

Chcesz zyskać nawet 2000 zł? Polecaj znajomych do pracy w Medicover i pracuj z osobami, które cenisz i lubisz. Zobacz, jakie to proste:

  • Zarejestruj się lub zaloguj na medicover.sharehire.pl.
  • Pobierz link polecający: Kliknij "Polecaj" i skopiuj swój unikalny link.
  • Wyślij link znajomym: Przekaż link znajomym, którzy szukają pracy.
  • Śledź polecenie: Sprawdź status swojego polecenia w panelu użytkownika.
  • Odbierz nagrodę: Jeśli Twój znajomy zostanie zatrudniony, bonus trafi na Twoje konto!

Nie przegap okazji – poleć znajomego już dziś i ciesz się bonusem!

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-16

do końca oferty: 6 dni

pracodawca: Medicover Sp. z o.o.

branże: Zdrowie / Medycyna / Farmacja

Z danych Ogólnopolskiego Badania Wynagrodzeń wynika, że mediana całkowitych zarobków specjalistów w 2023 roku wynosiła 7 000 PLN i była niższa o 144 PLN od mediany dla całego kraju.

Gdy zachoruje ktoś bliski, na czas opieki nad nim można pobierać zasiłek opiekuńczy - przypomina Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Jednak przepisy ściśle określają, ile dni w roku możemy korzystać z tego świadczenia. Długość zasiłku ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w czerwcu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11% wyższe r/r i wyniosło 8144,83 zł brutto.

Miniony rok branża automotive może zaliczyć do udanych. Prognozy na najbliższą przyszłość nie są już jednak tak optymistyczne, co nie pozostaje bez wpływu na poziom zatrudnienia w sektorze. Nie oznacza to jednak, że pracodawcy porzucili ...

Branża IT przechodzi burzliwy okres zmian. Spowolnienie gospodarcze, niestabilna sytuacja polityczna, a przede wszystkim skokowy rozwój technologii spowodowały, że rynek IT utracił jedną ze swych ważnych cech - pewność zatrudnienia. Obecne ...