eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy TeodoryOperator Maszyn i Urządzeń

Kto szuka:

Xella Polska Sp. z o.o.

Stanowisko:

Operator Maszyn i Urządzeń

Lokalizacja:

Teodory

łódzkie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska
  • Bieżąca obsługa maszyn i urządzeń sterowanych komputerowo (np. obsługa pras hydraulicznych i mechanicznych, transporterów łańcuchowych i taśmowych, przenośników chwytakowych, przesuwnic, obsługa mieszalni),
  • Usuwanie drobnych awarii maszyn i urządzeń produkcyjnych,
  • Konserwacja i kontrola stanu technicznego maszyn oraz zgłaszanie usterek.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania
  • Wykształcenie min. zawodowe techniczne,
  • Doświadczenie zawodowe w zakładzie produkcyjnym na podobnym stanowisku,
  • Punktualność, odpowiedzialność, dokładność, skupienie na zadaniu,
  • Gotowość do pracy w systemie czterobrygadowym.
Mile widziane
  • Mile widziane uprawnienia energetyczne ciepłownicze gr. II lub gotowość do ich zdobycia,
  • Mile widziana znajomość podstawowych zagadnień z mechaniki i/lub elektryki – elektroniki.

Firma oferuje:

Oferujemy
  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • Pakiet benefitów, m.in. opieka medyczna ENEL-MED od 1 zł, karta Multisport, kasa zapomogowo-pożyczkowa, ubezpieczenie na życie,
  • Wynagrodzenie stałe miesięczne, miesięczna premia produkcyjna, kwartalna premia leanowa, premie świąteczne.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-21

do końca oferty: 16 dni

pracodawca: Xella Polska Sp. z o.o.

branże: Produkcja / Przemysł

LinkedIn, globalna platforma biznesowa, przyciąga ponad miliard użytkowników z całego świata, z czego blisko 257 milionów zarejestrowanych jest tylko w Europie. Obecnie serwis ten obsługiwany jest w 26 językach, a zespół liczący prawie 20 ...

W niniejszym artykule sprawdziliśmy, jak na rynku pracy radzą sobie absolwenci największych polskich uniwersytetów ekonomicznych.

Z rozwiązań chmurowych korzysta coraz więcej firm, a co za tym idzie poszukiwani są wykwalifikowani w tej dziedzinie eksperci. Jakich kompetencji poszukują u nich pracodawcy? Sprawdziła to firma Capgemini Polska.

W dynamicznie zmieniającej się gospodarce Polski, zarobki stają się kluczowym wskaźnikiem do oceny kondycji regionów. Województwa śląskie i dolnośląskie, znane z różnorodności gospodarczej i historycznego dziedzictwa przemysłowego ...

Wprawdzie do obecności sztucznej inteligencji zdążyliśmy już się przyzwyczaić, to jednocześnie pytania o to, czy AI jest w stanie pozbawić nas etatów nadal nie cichną. W których zawodach prawdopodobieństwo zastąpienia pracowników ...