Monter/ Operator maszyn/ Magazynier z UDT - darmowy transport!

Gi Group Poland S.A.

Ksawerów, łódzkie

Jeśli szukasz pracy, która pozwoli Ci rozwijać swoje umiejętności, jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc. Gi Group działa w Polsce od 2007 roku i pomaga blisko 150 000 osobom rocznie znaleźć zatrudnienie.

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Miejsce pracy: Ksawerów

Zapraszamy chętne osoby do pracy stałej na stanowisku  Magazynier z UDT

Miejsce pracy:  Ksawerów - darmowy transport z Pabianic, Łodzi

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na cały etat bezpośrednio z naszym Klientem!
  • Wynagrodzenie zasadnicze + premie
  • Darmowy transport na trasach: Łódź, Łask, Dobroń, Pabianice
  • 3 zmiany: 06:00-14:00/14:00-22:00/22:00-06:00, aktualnie 2 zmiany (weekendy wolne)
  • Pakiet benefitów zdrowotnych i sportowych, wczasy pod gruszą, dofinansowanie do obiadów na stołówce

Zakres obowiązków:

  • Transport materiałów, przewożenie surowców oraz gotowych komponentów pomiędzy różnymi obszarami produkcji.
  •  Załadunek i rozładunek przy użyciu wózka widłowego.
  •  Zaopatrywanie linii produkcyjnych w niezbędne materiały i komponenty.
  •  Składowanie surowców i gotowych produktów w magazynie wysokiego składowania.
  •  Dbanie o stan techniczny wózka widłowego

Wymagania:

  • Kilkuletnie doświadczenie w pracy na stanowisku operatora wózka widłowego.
  •  Doświadczenie w pracy na magazynie wysokiego składowania .
  •  Posiadanie ważnych uprawnień UDT (I WJO).
  •  Umiejętność precyzyjnego manewrowania wózkiem widłowym.

Zapraszamy do aplikacji z CV - więcej szczegółów udzielimy telefonicznie.

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Czy chcesz otrzymywać oferty pracy na podobne stanowiska?

Utwórz powiadomienie e-mail

Zapisani kandydaci otrzymują informacje jako pierwsi.

Podziel się ze znajomymi