PracaOferty pracy ŁódźKonserwator budynków / Technik utrzymania ruchu

Kto szuka:

Hutchinson Poland Sp. z o.o.

Stanowisko:

Konserwator budynków / Technik utrzymania ruchu

Lokalizacja:

Łódź, ul. Lodowa 80/ 84

łódzkie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres obowiązków:
  • Wykonywanie napraw elektrycznych i hydraulicznych w obiekcie
  • Prace budowlane / konserwatorskie obejmujące np. wymianę zamków drzwiowych
  • Kontrole techniczne obiektu

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
  • Znajomość zagadnień hydrauliki, elektryki oraz prac ogólnobudowlanych
  • Uprawnienia SEP Gr. 1 E do 1kV
  • Gotowość do pracy na wysokości
  • Uprawnienia UDT będą dodatkowym atutem
  • Prawo jazdy kat. B

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Dofinansowanie do karty Medicover Sport
  • Grupowe ubezpieczenie na życie
  • Pakiet świadczeń socjalnych (m.in. dofinansowanie do kolonii dla dzieci, możliwość uzyskania nieoprocentowanej pożyczki, karty przedpłacone z okazji Świąt)
  • Program poleceń pracowniczych
  • Parking

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-23

do końca oferty: 14 dni

pracodawca: Hutchinson Poland Sp. z o.o.

branże: Dział techniczny

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że we wrześniu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 10,3% wyższe r/r i wyniosło 8140,98 zł brutto.

Pracodawcy coraz większą uwagę skupiają na tym, aby kandydat na stanowisko pracy był osobą wykwalifikowaną. Na pierwszym etapie rekrutacji możesz to udowodnić tylko poprzez swoje dokumenty aplikacyjne. Profesjonalne Curriculum Vitae i list ...

Jak wynika z najnowszych doniesień serwisu Useme, pierwsze miesiące bieżącego roku przyniosły dość pokaźne wzrosty stawek oferowanych freelancerom. W niektórych przypadkach sięgnęły one nawet 50 proc. Wolni strzelcy mają zatem powody do ...

Początek roku rozpoczął się kolejnymi, ważnymi zmianami dla polskich przewoźników, które przekładają się na wyższe koszty pracownicze, a wszystko wskazuje na to, że to jeszcze nie koniec. Od lipca czeka nas druga podwyżka płacy ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w lipcu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 10,6% wyższe r/r i wyniosło 8278,63 zł brutto.