eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy RzgówKierownik Lodziarni

Kto szuka:

Lagardere Travel Retail Sp. z o.o.

Stanowisko:

Kierownik Lodziarni

Lokalizacja:

Rzgów, Stefana Żeromskiego 8

łódzkie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Marzysz o prowadzeniu lodziarnię? Chcesz sprawdzić się w nowej roli? Cechuje Cię ambitność, pracowitość i gotowość do pracy z wysokimi standardami? Razem z nami przejdziesz przez profesjonalne szkolenie biznesowe oraz baristyczne, wdrożysz się w pełny zakres obowiązków i rozpoczniesz swoją nową zawodową przygodę!

Wymagania stawiane pracownikowi:

Sprawdź, czy praca w Furore! jest właśnie dla Ciebie.

Dołącz do nas, jeżeli:
  • jesteś osobą ceniącą sobie dynamikę i odpowiedni rytm w pracy, innymi słowy nie lubisz nudy
  • lubisz pracę z ludźmi, jesteś osobą łatwo nawiązującą kontakty, a ponadto wiesz, jak zdobyć zaufanie wśród Gości
  • wiesz, jak stworzyć grafik, który będzie odpowiadał na potrzeby członków Twojego Zespołu
  • słowo „konflikt” nie istnieje w Twoim słowniku i wiesz co, zrobić, aby praca w kawiarni przebiegała w dobrej atmosferze
  • praca według odgórnych standardów ułatwia Ci organizację
  • cenisz sobie wysoką jakość brandu, z którym chcesz się identyfikować

Firma oferuje:

To oferujemy:
  • W pełni wyposażoną kawiarnię w atrakcyjnej lokalizacji
  • Znany i rozpoznawalny brand, który pokochali Polacy
  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy agencyjnej zawieranej na czas nieokreślony z międzynarodową firmą
  • Zaufanie i wsparcie na każdym etapie współpracy
  • Dobry i bezpieczny start w nowy biznes (pakiet szkoleń pozwalający na zdobycie niezbędnej wiedzy i kompetencji umożliwiających poprowadzenie samodzielnie kawiarni)
  • Wsparcie kadry operacyjnej oraz pracowników biura w codziennych wyzwaniach
  • Możliwość zastania certyfikowanym Baristą zarówno dla Kierownika jak i jego Pracowników (zapewniamy darmowe szkolenia prowadzone przez Mistrzów Polski)

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca
POPRZEDNIA OFERTA Elektryk Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Specjalista ds. Obsługi Klienta

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-17

do końca oferty: 28 dni

pracodawca: Lagardere Travel Retail Sp. z o.o.

branże: Inne / Pozostałe

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w kwietniu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11,3% wyższe r/r i wyniosło 8271,99 zł brutto.

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w listopadzie 2023 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11,8% wyższe r/r i wyniosło 7670,19 zł brutto. Względem października 2023 r. przeciętne miesięczne wynagrodzenie brutto ...

Kobiety po leczeniu raka piersi mogą skorzystać z programu rehabilitacji realizowanego przez ZUS. Z rehabilitacji leczniczej finansowanej przez ZUS mogą skorzystać osoby ubezpieczone. Wyjazd do sanatorium trwa 24 dni.

Dynamiczny rozwój sztucznej inteligencji wzbudza nie tylko ciekawość, ale również obawę. Pewnie większości z nas w ostatnim czasie przemknęła przez głowę myśl - co w przyszłości stanie się z moją pracą? Na to pytanie oczywiście ...

No Fluff Jobs zaprezentował najnowsze doniesienia z rynku pracy w branży IT. Wynika z nich m.in., że sektor, który dotychczas słynął przede wszystkim z bardzo atrakcyjnych wynagrodzeń i możliwości dla pracowników bez dużego ...