PracaOferty pracy Grójec Wielki › KIEROWCA AUTOBUSU DO PRZEWOZU OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

KIEROWCA AUTOBUSU DO PRZEWOZU OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

Lokalizacja:

Grójec Wielki

łódzkie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/0637

Obowiązki:

Przewóz uczestników środowiskowego Domu Samopomocy w Grójcu Wielkim zgodnie z trasą przejazdu. Opieka nad uczestnikami podczas przewozu. Obsługa podestu dla wózków inwalidzkich w autobusie. Pomoc osobom z niepełnosprawnością podczas wsiadania i wysiadania. Dbanie o czystość i właściwy stan techniczny samochodu służbowego w tym monitorowanie terminów obowiązkowych przeglądów. Wyjazdy służbowe z uczestnikami Ośrodka.

Wymagania:Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • Prawo jazdy kat. D
  • Punktualność
  • Sumienność

Wykształcenie:

  • podstawowe

Pozostałe wymagania:

  • Wynagrodzenie: 4900 zł plus dodatek za nadgodzin.Aktualna karta kierowcy, aktualne świadectwo kalifikacji, brak przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywania pracy na stanowisku kierowcy, brak przeciwwskazań psychologicznych do wykonywania pracy na stanowisku kierowcy. Odpowiedzialność za powierzone mienie- pojazdu i jego wyposażenie. Ukończenie kursu na przewoź osób. Umiejętność radzenia w trudnych sytuacjach.

Miejsce pracy: 98-270 Grójec Wielki 24, powiat: sieradzki, woj: łódzkie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: CV

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-07-02

do końca oferty: 57 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Logistyka / Transport / Zakupy