eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy AndrespolFRYZJER DAMSKO-MĘSKI

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

FRYZJER DAMSKO-MĘSKI

Lokalizacja:

Andrespol

łódzkie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/0821

Obowiązki:

Strzyżenie damskie i męskie, farbowanie, uczesanie
Mile widziane również osoby z Ukrainy

Wymagania:Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • doświadczenie na w/w stanowiska 2 lata

Wykształcenie:

  • zasadnicze zawodowe

Miejsce pracy: Rokicińska 105, 95-020 Andrespol, powiat: łódzki wschodni, woj: łódzkie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymagane dokumenty: CV

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca
POPRZEDNIA OFERTA APLIKANT Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA STRAŻNIK PROCEDUR ISO

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-02

do końca oferty: 56 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Zdrowie / Medycyna / Farmacja

Z danych Ogólnopolskiego Badania Wynagrodzeń wynika, że mediana całkowitych zarobków specjalistów w 2023 roku wynosiła 7 000 PLN i była niższa o 144 PLN od mediany dla całego kraju.

Zakład Ubezpieczeń Społecznych wygenerował ponad 23,9 mln IOSKU za 2023 rok. Osoby ubezpieczone mogą sprawdzić stan swojego konta po waloryzacji składek na PUE ZUS.

Doniesienia z Wielkiej Brytanii wskazują na ogromny wzrost oszustw internetowych wycelowanych w osoby poszukujące pracy. Okazuje się, że tylko na przestrzeni ostatnich dwóch lat ich liczba powiększyła się aż o 300%. Proceder ten ...

Praca zdalna nie jest przedłużeniem urlopu. Prawnicy i eksperci rynku pracy nie maja co do tego wątpliwości, ale wciąż zdarzają się sytuacje, gdy pracownicy przedłużają sobie urlop wykorzystując pracę zdalną lub proszą pracodawców o ...

Mediana wynagrodzeń w województwie małopolskim w 2023 roku wyniosła 7 450 PLN brutto, była wyższa o około 300 PLN od mediany ogólnopolskiej. 25% najniżej wynagradzanych pracowników zarabiało nie więcej niż 5 531 PLN, a 25% najwyżej ...