PracaOferty pracy Łódź GórnaFormowacz, Pakowacz - Pracownik produkcyjny

Kto szuka:

Stone Master S.A.

Stanowisko:

Formowacz, Pakowacz - Pracownik produkcyjny

Lokalizacja:

Łódź Górna

łódzkie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

- formowanie elementów budowlano -dekoracyjnych z betonu i gipsu,
- pakowanie wyrobów gotowych,
- praca fizyczna w systemie akordowym, 2 - zmianowym, pon.-piąt.

Oferujemy :

- umowę o pracę i stabilne zatrudnienie,
- atrakcyjny i motywujący system wynagradzania,
- kartę multisport

Wymagania stawiane pracownikowi:

- umiejętność pracy w zespole,
- szybkość i sprawność w działaniu,
- punktualność.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-25

do końca oferty: 58 dni

pracodawca: Stone Master S.A.

branże: Produkcja / Przemysł

Gorący okres świąteczny trwa w najlepsze, a w wielu branżach jest to czas wzmożonych wysiłków i okazja do podreperowania słupków sprzedażowych. Na załatanie dziur w budżetach domowych mają okazję również pracownicy gotowi do ...

2 maja 2024 r. Parlament Europejski ogłosił nowy akt dotyczący harmonizacji niektórych przepisów socjalnych odnoszących się do transportu drogowego. Regulacje, które zaczną obowiązywać od 22 maja 2024 roku, obejmą m.in. czas pracy ...

Od 1 września 2024 r. wchodzą w życie zmiany przepisów w Karcie Nauczyciela. Dzięki temu więcej nauczycieli będzie mogło skorzystać z wcześniejszej emerytury i świadczenia kompensacyjnego.

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w lipcu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 10,6% wyższe r/r i wyniosło 8278,63 zł brutto.

Artykuł stanowi podsumowanie wyników Kompleksowego raportu płacowego wiosna/lato 2024. W badaniu wzięło udział 979 firm. Większość stanowiły firmy produkcyjne (57%). Najwięcej firm prowadziło swoją działalność na terenie województwa ...