eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy GruszczyceAutomatyk

Kto szuka:

Plukon Sieradz Sp. z o.o.

Stanowisko:

Automatyk

Lokalizacja:

Gruszczyce, (gmina Błaszki)

łódzkie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Firma Plukon Sieradz Sp. z o.o. poszukuje Automatyka, którego praca polega m.in na utrzymywaniu i kontrolowaniu układów automatyki przemysłowej.

Co będzie należało do Twoich obowiązków i zadań:
  • diagnozowanie i dokonywanie napraw systemów automatyki przemysłowej,
  • kontrolowanie stanu technicznego systemów automatyki przemysłowej, interpretacja działania i wprowadzanie poprawek w działaniu systemów automatyki (PLC, falowniki, regulatory, sieci automatyki przemysłowej, systemach rozproszonego sterowania),
  • przygotowywanie dokumentacji technicznej dotyczącej układów automatyki przemysłowej w nowo tworzonych instalacjach automatyki przemysłowej,
  • opiniowanie, doradztwo w zakresie działania, założeń projektowych w nowych projektach unowocześniających procesy technologiczne w firmie,
  • nadzór nad eksploatacją układów automatyki przemysłowej, w tym rozwiązywanie bieżących problemów technicznych zaburzających prawidłowe funkcjonowanie systemów automatyki przemysłowej,
  • czynny udział podczas montażu i testów urządzeń,
  • planowanie i wdrażanie nowych rozwiązań z zakresu układów automatyki przemysłowej,
  • zapobieganie awariom poprzez działania prewencyjne,
  • usuwanie awarii maszyn i urządzeń.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Dla jakiej organizacji zamierzasz pracować:

Plukon Sieradz jest częścią Plukon Food Group, jednego z największych graczy na rynku mięsa drobiowego w Europie i dostarcza produkty drobiowe oraz gotowe do spożycia posiłki wiodącym europejskim partnerom w sektorze żywności.

Plukon Food Group posiada 35 zakładów produkcyjnych w sześciu krajach, zatrudnia 9000 osób, a główne rynki zbytu to Holandia, Niemcy, Belgia, Francja, Polska, Hiszpania, Wielka Brytania i Irlandia.

Szukamy osób:
  • z doświadczeniem na stanowisku automatyka, mechatronika,
  • potrafiących pracować zespołowo, komunikatywnych, otwartych na nowości,
  • dyspozycyjnych (praca w systemie zmianowym),
  • posiadających książeczkę do celów sanitarno- epidemiologicznych lub gotowych do jej wyrobienia.

Firma oferuje:

Co oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie, obejmujące wynagrodzenie zasadnicze oraz system dodatków płacowych,
  • kompleksowe wdrożenie na stanowisko,
  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych dla pracowników (m.in. wczasy pod gruszą, program prywatnej opieki medycznej, karta Multisport, ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach),
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,
  • pracę pełną wyzwań i realny wpływ na wdrażane rozwiązania,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-14

do końca oferty: 16 dni

pracodawca: Plukon Sieradz Sp. z o.o.

branże: Produkcja / Przemysł

Pracownik, który zachorował w okresie, gdy wygasła jego umowa o pracę, ma prawo do zasiłku chorobowego, jeśli otrzymał eZLA wciągu 14 dni po ustaniu zatrudnienia. Powinien on jednak poinformować lekarza wystawiającego zwolnienie o ustaniu ...

Niekończąca się lista "to do" w głowie i w kalendarzu. Deadline’y, plany, zakupy, zajęcia dzieci. Brak czasu na cokolwiek. Paliwo się kończy i w pewnym momencie nigdy nie jesteśmy wypoczęci czy zrelaksowani. Wszystko nas boli i nadal nie ...

Ile można było zarobić w branży IT w I kwartale 2024 roku? Oto dane theprotocol.it, portalu z ofertami pracy branży IT.

Praca zdalna nie cieszy się już tak dużą popularnością jak w czasie i po pandemii. Jedynie w branży IT blisko połowa ogłoszeń proponuje możliwość tej formy zatrudnienia, w pozostałych branżach jest to mniej niż 30 proc. Na najwyższe ...

W niniejszym artykule sprawdziliśmy, jak na rynku pracy radzą sobie absolwenci największych polskich uniwersytetów ekonomicznych.