eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Łódź › Starszy Inżynier Budowy

Kto szuka:

Murapol Venture Partner S.A.

Stanowisko:

Starszy Inżynier Budowy

Lokalizacja:

Łódź

łódzkie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Twój zakres obowiązków:
  • Współpraca z Kierownikiem Budowy na prowadzonych kontraktach z przyjętymi założeniami projektowymi oraz standardami jakościowymi
  • Sporządzanie przedmiarów
  • Dbałość o terminową realizację harmonogramu budowy, zamówień materiałów budowanych, rozliczanie dostaw, raportowanie z postępu prac
  • Egzekwowanie prawidłowości i terminowości wykonywanych robót
  • Nadzorowanie prac wykonywanych przez podwykonawców i zgłaszanie uwag do kierownika budowy
  • Stała kontrola BHP
  • Sporządzanie bieżących raportów z realizacji inwestycji na potrzeby spółki
  • Prowadzenie niezbędnej dokumentacji inwestycji w zakresie powierzonych zadań
  • Przygotowanie mieszkań do przedodbiorów

Wymagania stawiane pracownikowi:

Nasze wymagania:
  • Studia I stopnia inżynierskie o profilu budowlanym lub pokrewne, mile widziane studia II stopnia
  • 1,5 roczne doświadczenie na stanowisku Inżyniera budowy przy inwestycjach mieszkaniowych lub komercyjnych
  • Umiejętność pracy z dokumentacją o charakterze technicznym
  • Dobra znajomość programów Ms Office, AutoCad
  • Wzorowa umiejętność analitycznego myślenia oraz dobra organizacja własnej pracy pod presją czasu i inicjowanie rozwiązań w trudnych sytuacjach
  • Systematyczność, dokładność, poczucie odpowiedzialności za realizowane zadania
  • Komunikatywność, predyspozycje do pracy zespołowej
To oferujemy:
  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się grupie kapitałowej, będącej wiodącą firmą w swojej branży
  • Możliwość rozwoju przez udział w realizacji interesujących projektów
  • Szeroki wachlarz benefitów pracowniczych
  • Wymagające, ale przyjazne środowisko pracy
  • Szkolenia specjalistyczne
  • Jasne ścieżki kariery i rozwoju zawodowego

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-20

do końca oferty: 16 dni

pracodawca: Murapol Venture Partner S.A.

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura