PracaOferty pracy ŁódźSpecjalista / Specjalistka rekrutacji z j. angielskim

Kto szuka:

Trenkwalder

Stanowisko:

Specjalista / Specjalistka rekrutacji z j. angielskim

Numer referencyjny:

a0tbI000006wMxZQAU

Lokalizacja:

Łódź

łódzkie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Do Twoich obowiązków będzie należało:
  • rekrutacja i selekcja pracowników tymczasowych,
  • współpraca, budowanie relacji z klientem,
  • zarządzanie komunikacją pomiędzy klientem a kandydatem,
  • przygotowywanie raportów i zestawień dotyczących ogólnej pracy działu,
  • współpraca z pozostałymi działami w firmie (payroll, marketing).

Wymagania stawiane pracownikowi:

Czego od Ciebie oczekujemy:
  • mile widziane doświadczenie w rekrutacji do Holandii,
  • bardzo dobrej znajomości obsługi pakietu MS Office (Excel),
  • samodzielności, dobrej organizacji pracy, odpowiedzialności,
  • prawa jazdy kat. B.,
  • znajomości języka angielskiego.

Firma oferuje:

Co możemy Ci zaoferować:
  • rozwojowe stanowisko pracy,
  • zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin na podstawie umowy o pracę,
  • wynagrodzenie składające się ze stawki podstawowej oraz premii,
  • pracę w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, pakiet sportowy, system kafeteryjny, możliwość pracy hybrydowej,
  • możliwość rozwoju dzięki szkoleniom wewnętrznym,
  • codzienną pracę w przyjaznej atmosferze, w zespole zaangażowanych osób nastawionych na jakościową realizację projektów i długofalową współpracę z klientami firmy,
  • wszystkie niezbędne narzędzia pracy oraz solidny onboarding na etapie wdrożenia.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-07

do końca oferty: 16 dni

pracodawca: Trenkwalder

branże: HR

Za niespełna miesiąc Boże Narodzenie. A niektórzy z nas myślą nie tylko o tegorocznych świętach, ale z uwagą śledzą świąteczny kalendarz 2024. Ile wypada dni wolnych od pracy w przyszłym roku? Kiedy możemy zaplanować dłuższy ...

Branża produkcyjna i transportowo-logistyczna borykają się z niedoborem pracowników. Duże zapotrzebowanie na techników, monterów czy elektryków przekłada się na zmniejszenie regionalnych dysproporcji płacowych na tych stanowiskach ...

Od 1 września 2024 r. wchodzą w życie zmiany przepisów w Karcie Nauczyciela. Dzięki temu więcej nauczycieli będzie mogło skorzystać z wcześniejszej emerytury i świadczenia kompensacyjnego.

Freelancing wyraźne zyskuje na popularności - z najnowszych doniesień portalu Freelancehunt.com wynika, że liczba wolnych strzelców, którzy rejestrują się na stworzonych dla nich platformach, rośnie w dwucyfrowym tempie, sięgając niekiedy ...

Wysokość płacy minimalnej to aktualnie gorący temat w Polsce. W 2023 roku mieliśmy do czynienia z dwukrotną podwyżką minimalnego wynagrodzenia. Taka sytuacja będzie miała miejsce również w 2024 roku.