PracaOferty pracy Łódź › Specjalista / Specjalistka ds. kadr

Kto szuka:

DOZ S.A.

Stanowisko:

Specjalista / Specjalistka ds. kadr

Lokalizacja:

Łódź

łódzkie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Twój zakres obowiązków:
  • pełna obsługa kadrowa pracowników: wystawianie umów o pracę, aneksów do umów, dokumentów rozwiązujących stosunek pracy, świadectw pracy, wystawianie zaświadczeń o zatrudnieniu, tworzenie kont pracowników w systemie kadrowym, bieżąca obsługa pracowników;
  • obsługa zleceniobiorców: wystawianie umów zleceń, kwalifikowanie do ubezpieczeń społecznych, tworzenie konta zleceniobiorcy w systemie kadrowym, bieżąca obsługa zleceniobiorców;
  • prowadzenie akt osobowych pracowników i pozostałej dokumentacji pracowniczej (w tym również poprzez system DocuSign, służący do elektronicznego obiegu umów zleceń);
  • obsługa procesu PPK;
  • obsługa Płatnika w zakresie dokumentów zgłoszeniowych;
  • ścisła współpraca z dostawcą usługi płacowej w zakresie: weryfikacji poprawności rozliczania czasu pracy pracowników, przygotowywania danych do naliczenia wynagrodzenia, a także weryfikacji kompletności i poprawności wypłat wynagrodzeń dla pracowników i zleceniobiorców;
  • sporządzanie raportów i zestawień.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Nasze wymagania:
  • bardzo dobrze opanowałeś/aś przepisy Prawa Pracy oraz Ubezpieczeń Społecznych, a Twoje umiejętności poparte są co najmniej 2 letnim doświadczeniem
  • regularnie uzupełniasz i aktualizujesz wiedzę kadrową oraz posiadasz wykształcenie wyższe z zakresu Prawa Pracy, Kadr i Płac, ZZL i/lub Administracji
  • świetnie odnajdujesz się w Pakiecie MS Office (Excel, Word, Power Point) oraz umiesz wykorzystać go w codziennej pracy
  • potrafisz bardzo dobrze zarządzać swoim czasem pracy, jednocześnie wykonując zadania w sposób skrupulatny i dokładny
  • jesteś osobą komunikatywną, która – tak jak my – chętnie podejmuje nowe wyzwania każdego dnia, wymieniając się przy tym wiedzą i doświadczeniem w kilkunastoosobowym zespole

Firma oferuje:

To oferujemy:
  • Ambitną pracę, w której nie sposób się nudzić
  • Możliwość dołączenia do dobrego ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach, które zapewni poczucie bezpieczeństwa Tobie i Twoim bliskim
  • Prywatną opiekę medyczną, dzięki której będziesz miał możliwość skonsultowania się ze specjalistami na terenie całego kraju
  • Akcje profilaktyczne, dzięki którym chcemy zadbać o Twoje zdrowie!
  • Pyszną kawę w miłym towarzystwie współpracowników
  • Zniżki oraz karty rabatowe na wybrane produkty
  • Karty sportowe, dzięki którym zadbasz o swoje dobre samopoczucie
  • Udział w akcjach CSR, bo lubimy pomagać
  • Regularny feedback, który pomoże rozwijać Twoje kompetencje
Benefity:
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • wyprawka dla dziecka
  • wyprawka szkolna
  • umowa o pracę
  • atrakcyjny system premiowy
  • akcje profilaktyczne, programy prozdrowotne

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-07-03

do końca oferty: 13 dni

pracodawca: DOZ S.A.

branże: HR