eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy ŁódźSpecjalista ds. Interoperacyjności

Kto szuka:

ALTOR Sp. z o. o.

Stanowisko:

Specjalista ds. Interoperacyjności

Lokalizacja:

Łódź

łódzkie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska

  • Monitorowanie przebiegu certyfikacji pod kątem interoperacyjności systemu kolei,
  • Współpraca z jednostkami badawczymi i naukowymi w kontekście certyfikacji i interoperacyjności sytemu kolejowego,
  • Analiza i rozpatrywanie uwag zgłoszonych podczas weryfikacji podsystemów przez jednostki notyfikowane,
  • Udział w tworzeniu i aktualizacji instrukcji oraz procedur dotyczących certyfikacji i uzyskania zezwoleń na eksploatację podsystemów,
  • Optymalizacja procesów związanych z interoperacyjnością systemu kolejowego,
  • Weryfikacja i archiwizacja dokumentacji,
  • Prowadzenie kompleksowej dokumentacji.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe w zakresie budownictwa bądź prawnicze,
  • Znajomość ustawy o transporcie kolejowym i jej aktów wykonawczych,
  • Technicznych Specyfikacji interoperacyjności oraz innych aktór obowiązujących w zakresie interoperacyjności systemu kolei,
  • Doświadczenie zawodowe w zakresie prowadzenia współpracy jednostkami notyfikowanymi oraz Urzędem Transportu Kolejowego – preferowane min. 2 lata
  • Czynne prawo jazdy kat. B i gotowość do wyjazdów służbowych,
  • Dobra znajomość MS Office, w szczególności MS Excel.

Firma oferuje:

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Zatrudnienie przy realizacji ciekawego projektu infrastrukturalnego w Łodzi,
  • Przejrzyste warunki zatrudnienia,
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w pracy przy infrastrukturze kolejowej,
  • Udział w ciekawych i odpowiedzialnych zadaniach,
  • Pracę z doświadczonym i zaangażowanym zespołem,
  • Możliwość rozwoju zawodowego.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-21

do końca oferty: 16 dni

pracodawca: ALTOR Sp. z o. o.

branże: Administracja publiczna

Polska uplasowała się na 9. miejscu na świecie w rankingu największych podwyżek płacy minimalnej, ze wzrostem o 18,9% rok do roku - wynika z analizy Picodi Polska.

Profil zaufany jest środkiem identyfikacji elektronicznej. Pomimo jego wielu zalet i coraz szerszego zastosowania, w Polsce nie ma obowiązku prawnego posiadania i korzystania z tego rozwiązania. Nie istnieją również przepisy, na podstawie ...

Od 1 września 2024 r. wchodzą w życie zmiany przepisów w Karcie Nauczyciela. Dzięki temu więcej nauczycieli będzie mogło skorzystać z wcześniejszej emerytury i świadczenia kompensacyjnego.

Do wypłaty zasiłku chorobowego z ZUS potrzebny jest wniosek, nie wystarczy samo zwolnienie lekarskie. Należy także pamiętać, że roszczenie o zasiłek chorobowy przedawnia się po 6 miesiącach od ostatniego dnia okresu, za który zasiłek ...

Rok 2023 na rynku pracy IT upłynął pod znakiem zwolnień i mniejszej liczby rekrutacji. Wzrost wynagrodzeń nieco wyhamował, ale i tak w niektórych specjalizacjach wyniósł nawet 20-25 proc. Takie wnioski płyną z raportu "Rynek pracy IT w ...