eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy ŁódźSpecjalista ds. Interoperacyjności

Kto szuka:

ALTOR Sp. z o. o.

Stanowisko:

Specjalista ds. Interoperacyjności

Lokalizacja:

Łódź

łódzkie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska

  • Monitorowanie przebiegu certyfikacji pod kątem interoperacyjności systemu kolei,
  • Współpraca z jednostkami badawczymi i naukowymi w kontekście certyfikacji i interoperacyjności sytemu kolejowego,
  • Analiza i rozpatrywanie uwag zgłoszonych podczas weryfikacji podsystemów przez jednostki notyfikowane,
  • Udział w tworzeniu i aktualizacji instrukcji oraz procedur dotyczących certyfikacji i uzyskania zezwoleń na eksploatację podsystemów,
  • Optymalizacja procesów związanych z interoperacyjnością systemu kolejowego,
  • Weryfikacja i archiwizacja dokumentacji,
  • Prowadzenie kompleksowej dokumentacji.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe w zakresie budownictwa bądź prawnicze,
  • Znajomość ustawy o transporcie kolejowym i jej aktów wykonawczych,
  • Technicznych Specyfikacji interoperacyjności oraz innych aktór obowiązujących w zakresie interoperacyjności systemu kolei,
  • Doświadczenie zawodowe w zakresie prowadzenia współpracy jednostkami notyfikowanymi oraz Urzędem Transportu Kolejowego – preferowane min. 2 lata
  • Czynne prawo jazdy kat. B i gotowość do wyjazdów służbowych,
  • Dobra znajomość MS Office, w szczególności MS Excel.

Firma oferuje:

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Zatrudnienie przy realizacji ciekawego projektu infrastrukturalnego w Łodzi,
  • Przejrzyste warunki zatrudnienia,
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w pracy przy infrastrukturze kolejowej,
  • Udział w ciekawych i odpowiedzialnych zadaniach,
  • Pracę z doświadczonym i zaangażowanym zespołem,
  • Możliwość rozwoju zawodowego.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca
POPRZEDNIA OFERTA Kosztorysant Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Specjalista ds. Zakupów

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-14

do końca oferty: 18 dni

pracodawca: ALTOR Sp. z o. o.

branże: Administracja publiczna

Makiawelizm to wykazywanie braku uczuć w kontaktach interpersonalnych, umożliwiające traktowanie partnerów w sposób instrumentalny. Łamanie norm moralnych i wyznawanie zasady "cel uświęca środki". Głównym zadaniem wszelkich podejmowanych ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w październiku 2023 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 12,8% wyższe r/r i wyniosło 7544,98 zł brutto. Względem września 2023 r. przeciętne miesięczne wynagrodzenie brutto było ...

Stawki ponad 40 proc. polskich freelancerów wzrosły w ciągu roku - wynika z danych Useme. W których branżach stawki wolnych strzelców wzrosły najbardziej w 2023 roku?

Jak zatrudnić osobę niepełnosprawną? Jakie są wymogi zatrudniania niepełnosprawnych? Jak uzyskać status zakładu pracy chronionej? Z takimi pytaniami zwracają się do nas przedsiębiorcy, pracodawcy, którzy chcą skorzystać z oferowanych ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w sierpniu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11,1% wyższe r/r i wyniosło 8189,74 zł brutto.