eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Łódź › Specjalista ds. Importu/Eksportu

Kto szuka:

Grafton Recruitment Sp. z o.o.

Stanowisko:

Specjalista ds. Importu/Eksportu

Lokalizacja:

Łódź

łódzkie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zadania:

  • Kontakt z klientami, dostawcami, urzędami celnymi oraz firmami spedycyjnymi;
  • Przygotowywanie dokumentacji niezbędnej do importu i eksportu towarów;
  • Prowadzenie wybranych zagadnień z zakresu procedur celnych;
  • Kompleksowa obsługa administracyjna wysyłek;
  • Wystawianie dokumentów wysyłkowych;
  • Dbałość o poprawność dokumentów celnych.

Wymagania:

  • Wykształcenie Wyższe;
  • 3-letnie doświadczenie w pracy w obszarze importu lub eksportu;
  • Znajomość zagadnień celnych i zasad obowiązujących w kontaktach międzynarodowych;
  • Znajomość międzynarodowych reguł handlowych Incoterms;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2);
  • Znajomość pakietu MS Office (Excel, PowerPoint, Word);
  • Rozwinięte umiejętności interpersonalne.

Benefity:

  • Umowa o pracę z 3 miesięcznym okresem próbnym;
  • Praca hybrydowa od poniedziałku do piątku;
  • Elastyczny start między 7:00, a 9:00;
  • Prywatna opieka medyczna oraz Grupowe ubezpieczenie na życie;
  • Karta sportowa;
  • Karta obiadowa;
  • Program kafeteryjny;
  • Wydarzenia integracyjne.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-07-10

do końca oferty: 58 dni

pracodawca: Grafton Recruitment Sp. z o.o.

branże: Logistyka / Transport / Zakupy