eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy ŁódźPracownik sklepu - Doradca Klienta

Kto szuka:

InterKadra Sp. z o.o.

Stanowisko:

Pracownik sklepu - Doradca Klienta

Lokalizacja:

Łódź

łódzkie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Do Twoich obowiązków będzie należało:

  • obsługa Klientów sklepu w zakresie sprzedaży produktów danego sektora,
  • kontrolowanie i utrzymywanie odpowiedniego poziomu zaopatrzenia na danym dziale,
  • reagowanie na bieżące potrzeby w funkcjonowaniu sklepu.

Oczekujemy:

  • doświadczenia w pracach magazynowych,
  • znajomości pakietu MS Office,
  • umiejętności pracy indywidualnej oraz w Zespole.

Mamy do zaoferowania:

  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie,
  • stawkę godzinową w wysokości 33 zł brutto,
  • kompleksowe szkolenie i wdrożenie w obowiązki.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-03

do końca oferty: 20 dni

pracodawca: InterKadra Sp. z o.o.

branże: Obsługa klienta / Call center

Z danych Ogólnopolskiego Badania Wynagrodzeń wynika, że mediana całkowitych zarobków specjalistów w 2023 roku wynosiła 7 000 PLN i była niższa o 144 PLN od mediany dla całego kraju.

Zakład Ubezpieczeń Społecznych wygenerował ponad 23,9 mln IOSKU za 2023 rok. Osoby ubezpieczone mogą sprawdzić stan swojego konta po waloryzacji składek na PUE ZUS.

Zmieniasz pracę, jesteś w okresie wypowiedzenia i dopadła cię grypa? A może właśnie straciłeś pracę i zachorowałeś zanim znalazłeś nowe miejsce zatrudnienia? Zakład Ubezpieczeń Społecznych uspokaja - także w tym okresie ...

Zwolnienie pracownika z obowiązku świadczenia pracy realizowane jest w ramach uprawnień kierowniczych pracodawcy. W konsekwencji pracodawca ma prawo wtórnie zobowiązać pracownika do świadczenia pracy (zgoda zatrudnionego nie jest wymagana) ...

Coraz poważniej podchodzimy do świadomego planowania urlopu. Zdaniem ekspertów z firmy Quercus jest to związane z przykładaniem coraz większej wagi do work-life balance, ale także jest efektem działań pracodawców, takich jak wypłata ...