eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy ŁódźPlanista dostaw

Kto szuka:

Grafton Recruitment Sp. z o.o.

Stanowisko:

Planista dostaw

Lokalizacja:

Łódź

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Dla międzynarodowej firmy cieszącej się dobrymi opiniami na rynku, w związku z rozwojem struktur w Łodzi, poszukujemy obecnie Planisty dostaw.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami i udziału w rekrutacji (CV w języku angielskim).

Twoje zadania:

  • Zapewnianie terminowych dostaw zamówień do Klientów dzięki skutecznemu planowaniu dostaw
  • Codzienne śledzenie wskaźników KPI, identyfikacja ryzyk i możliwości skutecznej realizacji zamówień
  • Identyfikowanie problemów, proponowanie rozwiązań
  • Współpraca ze wszystkimi osobami zaangażowanymi w proces realizacji zamówień, efektywna komunikacja
  • Aktywne uczestnictwo w procesie S&OE
  • Przygotowywanie raportów
  • Ciągłe doskonalenie procesów planowania łańcucha dostaw

Czego oczekujemy:

  • Wykształcenie wyższe (logistyka, ekonomia, administracja biznesowa lub pokrewna dziedzina)
  • Doświadczenie w łańcuchu dostaw/operacjach w środowisku produkcyjnym
  • Biegła znajomość języka angielskiego (wykorzystywany w mowie i w piśmie w codziennej pracy)
  • Mile widziana znajomość języka francuskiego
  • Zaawansowana znajomość Excela
  • Mile widziane doświadczenie z SAP, OMP i Business Objects
  • Umiejętności analityczne
  • Nastawienie na rozwiązywanie problemów i ciągłe doskonalenie
  • Umiejętności interpersonalne, komunikacyjne

Benefity:

  • Umowa o pracę w międzynarodowej, stabilnej i rozpoznawalnej na rynku firmie
  • Bonus roczny do wynagrodzenia
  • Praca hybrydowa od poniedziałku do piątku (elastyczne godziny rozpoczęcia - między 7:00 a 9:00)
  • Prywatna opieka medyczna
  • Grupowe ubezpieczenie na życie
  • Karta sportowa
  • Karta lunchowa
  • Program kafeteryjny
  • Dofinansowanie kursów i szkoleń
  • Wydarzenia integracyjne
  • Zniżki na firmowe produkty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-16

do końca oferty: 55 dni

pracodawca: Grafton Recruitment Sp. z o.o.

branże: Logistyka / Transport / Zakupy

9 maja obchodzony jest Dzień Europy. Z tej okazji firma Antal sprawdziła, jaki wpływ na polski rynek pracy miało wejście do Unii Europejskiej.

Artykuł stanowi podsumowanie wyników Kompleksowego raportu płacowego wiosna/lato 2024. W badaniu wzięło udział 979 firm. Większość stanowiły firmy produkcyjne (57%). Najwięcej firm prowadziło swoją działalność na terenie województwa ...

W 2023 roku mediana wynagrodzeń osób pracujących w Polsce wyniosła 7 144 PLN i była wyższa o 887 PLN niż w roku ubiegłym (o 14,2%). Niestety dysproporcje między zarobkami kobiet i mężczyzn nadal są bardzo widoczne. Podobnie jak w latach ...

Prowadzenie profilu na LinkedIn może być kluczowe dla sukcesu zawodowego managerów, jednak wiele z nich popełnia błędy, które mogą ograniczyć ich efektywność i wpływ na platformie. Oto kilka najczęstszych z nich.

Profil zaufany jest środkiem identyfikacji elektronicznej. Pomimo jego wielu zalet i coraz szerszego zastosowania, w Polsce nie ma obowiązku prawnego posiadania i korzystania z tego rozwiązania. Nie istnieją również przepisy, na podstawie ...