PracaOferty pracy Łódź › Payroll Processing Leader - rekrutacja online

Kto szuka:

HRK S.A.

Stanowisko:

Payroll Processing Leader - rekrutacja online

Lokalizacja:

Łódź

łódzkie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Dla jednego z naszych klientów, lidera w dziedzinie chemii przemysłowej, poszukujemy doświadczonego Lidera z obszaru Payrollu, który będzie zarządzał kilku osobowym zespołem seniorów. Zależy nam na obszernym doświadczeniu w obszarze Payrollowym od strony finansowej oraz kompleksowym doświadczeniu w zarządzaniu zespołem.
Jeśli jesteś osobą, która chce brać udział w optymalizacji procesów Payrollowych oraz mieć swój udział w tworzeniu Center of Excellence z tego obszaru, to jest to rola właśnie dla Ciebie.

Payroll Processing LeaderMiejsce pracy: Łódź

Zadania:

  • Nadzorowanie i wspieranie zespołu , zapewniając efektywny podział zadań, rozwój umiejętności i dzielenie się wiedzą
  • Zarządzanie komunikacją w zespole oraz mierzenie KPI, w celu zapewnienia terminowości oraz rzetelności wykonywanych zadań
  • Promowanie ciągłych usprawnień w usługach płacowych poprzez udział w  implementacji  systemów, ocenę wskaźników wydajności i identyfikację możliwości poprawy procesów
  • Zarządzanie codziennymi operacjami płacowymi, takimi jak obliczanie wynagrodzeń, generowanie raportów, przeprowadzanie audytów
  • Rozwiązywanie zapytań i skarg pracowników dotyczących wynagrodzeń oraz udzielanie porad na temat polityki wynagrodzeń
  • Budowanie i utrzymywanie relacji z interesariuszami, w tym działem HR, finansami i kierownictwem, w celu zrozumienia potrzeb i optymalizacji procedur payrollowych
  • Zapewnienie dokładności, terminowości i zgodności w procesie płacowym, przy jednoczesnym utrzymaniu wysokiego poziomu zadowolenia pracowników
  • Procesowanie płatności oraz transakcji zgodnie z wymogami prawnymi i regulacyjnymi

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość operacji Payrollowych od strony finansowej, szczególnie na rynku EMEA
  • Doświadczenie w migracji procesów HR/ Payrollowych z różnych krajów do Regionalnego Centrum HRSS
  • Szeroko rozwinięte umiejętności we współpracy z osobami na różnych szczeblach organizacji oraz efektywnej realizacji zadań
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2 jest warunkiem konieczny, znajomość języka niemieckiego na poziomie min B2, będzie mile widziana
  • Umiejętność efektywnej pracy w środowisku podlegającym zmieniającym się priorytetom i krótkim terminom
  • Minimum 3 lata doświadczenia w zarządzaniu zespołem
  • Udział w projektowaniu i przejściu/wdrożeniu Centrów Usług Wspólnych HR dla regionu EMEA (20 krajów, w tym 70% usług w Niemczech, Szwajcarii, Polsce i Hiszpanii).
  • Minimum 5 lat doświadczenia w różnych obszarach administracji biznesowej, HR lub zarządzania procesami
  • Umiejętność efektywnego zarządzaniu ludźmi, rozwoju oraz doskonała orientacja na komunikację i obsługę klienta
  • Wykształcenie wyższe  z zakresu administracji biznesowej, HR, finansów, ekonomii lub dziedzin pokrewnych

Oferujemy:

  • Możliwość pracy w firmie certyfikowanej jako Top Employer 2024.
  • Okazja do pracy w zespole pełnym entuzjazmu dla biznesu i dostarczania usług najwyższej jakości.
  • Możliwości rozwoju kariery w ramach organizacji
  • Bonusy językowe
  • Pakiety relokacyjne
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Benefity takie jak karta sportowa (Multisport), prywatna opieka zdrowotna, ubezpieczenie na życie
  • Model hybrydowej pracy (3 dnia pracy z biura, 2 dni pracy z domu)
  • Kursy językowe
  • Refundacja okularów korekcyjnych
  • Roczny bonus zależny od wyników
  • Szeroka gama inicjatyw (kulturalne, sportowe, konkursy okolicznościowe)
  • Karta zniżkowa do różnych restauracji
  • Integracyjne wydarzenia zespołowe
  • Możliwość udziału w działaniach charytatywnych
  • Doskonałe warunki pracy w kompleksie Monopolis w Łodzi (przystosowane miejsce pracy dla osób na wózkach)

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-07-19

do końca oferty: 52 dni

pracodawca: HRK S.A.

branże: Finanse