eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy ŁódźOperator maszyn (m/k)

Kto szuka:

Trenkwalder

Stanowisko:

Operator maszyn (m/k)

Lokalizacja:

Łódź

łódzkie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zadania:

  • obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych,
  • bieżąca obsługa produkcji,
  • kontrola pracy maszyn,
  • kontrola jakości wytwarzanych towarów,
  • zgłaszanie nieprawidłowości przełożonym.

Wymagania:
  • doświadczenie w pracy na produkcji przy obsłudze maszyn produkcyjnych,
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym od poniedziałku do piątku,
  • brak przeciwwskazań do pracy fizycznej.

Oferujemy:
  • umowę o pracę bezpośrednio z zakładem pracy,
  • konkurencyjne wynagrodzenie podstawowe,
  • pracę w systemie 3-zmianowym od poniedziałku do piątku,
  • nowoczesny park maszynowy,
  • dofinansowanie do posiłków,
  • kartę MultiSport,
  • opiekę medyczną,
  • okazjonalne karty podarunkowe,
  • premie frekwencyjne,
  • premie roczne.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-01

do końca oferty: 58 dni

pracodawca: Trenkwalder

branże: Produkcja / Przemysł

Zwolnienie pracownika z obowiązku świadczenia pracy realizowane jest w ramach uprawnień kierowniczych pracodawcy. W konsekwencji pracodawca ma prawo wtórnie zobowiązać pracownika do świadczenia pracy (zgoda zatrudnionego nie jest wymagana) ...

Jak wynika z danych GUS, w pierwszej połowie bieżącego roku w wypadkach przy pracy poszkodowanych zostało więcej osób niż w roku minionym, ale jednocześnie mniej było zdarzeń, które miały skutek śmiertelny lub zakończyły się ...

Osoba ubezpieczona może zgłosić do swojego ubezpieczenia zdrowotnego swoich bliskich, którzy nie pracują. Dzięki temu, będą oni mogli korzystać z bezpłatnej opieki zdrowotnej jako członkowie rodziny. Co ważne, nie musimy za nich płacić ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w lutym 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 12,9% wyższe r/r i wyniosło 7978,99 zł brutto.

Prowadzenie profilu na LinkedIn może być kluczowe dla sukcesu zawodowego managerów, jednak wiele z nich popełnia błędy, które mogą ograniczyć ich efektywność i wpływ na platformie. Oto kilka najczęstszych z nich.