eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Łódź › Operator

Kto szuka:

ManpowerGroup

Stanowisko:

Operator

Numer referencyjny:

12575

Lokalizacja:

Łódź

łódzkie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zadania:

  • Zasyp, topienie, mieszanie surowców
  • Obsługa oraz kontrola linii produkcyjnych
  • Kontrola jakości gotowego wyrobu
  • Pakowanie produktów oraz układanie na paletach
Wymagania:
  • Dyspozycyjność od poniedziałku do piątku (system 3-zmianowy) lub w weekendy i święta (2 zmiany po 12 h)
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Uprawnienia UDT (mile widziane)
Oferta:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas określony
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premia, dodatek za pracę w godzinach nocnych
  • Możliwość wyboru systemu zmianowego (system tygodniowy lub weekendowy)
  • Bogaty pakiet benefitów ManpowerGroup: dostęp do karty MultiSport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego, platformy MyBenefit oraz programu rabatowego ManpowerGroup Premium ze zniżkami na produkty i usługi wielu firm, sklepów, obiektów sportowych, teatrów i restauracji

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca
POPRZEDNIA OFERTA Elektryk Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Dekarz z doświadczeniem

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-25

do końca oferty: 7 dni

pracodawca: ManpowerGroup

branże: Produkcja / Przemysł