eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy ŁódźNauczyciel / Korepetytor / Trener

Kto szuka:

Superprof SAS

Stanowisko:

Nauczyciel / Korepetytor / Trener

Lokalizacja:

Łódź

łódzkie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Poszukujemy pracowników dydaktycznych w całej Polsce, do prowadzenia prywatnych lekcji z wielu dziedzin, w tym: nauki ścisłe, sztuka, języki, zdrowie, fitness i wiele więcej. Superprof jest odpowiedni dla nauczycieli na wszystkich poziomach nauczania, niezależnie od wykształcenia i dziedziny.

Superprof to największa na świecie platforma edukacyjna, która pomaga połączyć uczniów i nauczycieli. To miejsce, dzięki któremu nauczyciele mogą dzielić się swoją wiedzą i pasją udzielając innym lekcji prywatnych, lub korepetycji.

Idealny profil:

  • Jesteś pasjonatem, entuzjastą i lubisz dzielić się swoją wiedzą z innymi.
  • Posiadasz świadectwo ukończenia szkoły średniej, stopień uniwersytecki lub praktyczne doświadczenie z dziedziny, której chcesz uczyć.
  • Jesteś osobą otwartą i komunikatywną, a zarazem solidnym i zaangażowanym nauczycielem.
  • Podobnie jak my uważasz, że praca nauczyciela jest czymś wyjątkowym!

Korzyści:

  • Wybór własnych stawek godzinowych (bez prowizji).
  • Ustalanie najwygodniejszego dla Ciebie harmonogramu.
  • Tysiące potencjalnych uczniów w naszej globalnej sieci.
  • Możliwość prowadzenia zajęć indywidulanyh, grupowych lub online przez kamerę internetową.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-16

do końca oferty: 58 dni

pracodawca: Superprof SAS

branże: Edukacja / Praktyki / Staże

Przebywając na zwolnieniu lekarskim powinniśmy odpoczywać i dochodzić do zdrowia. Niektórzy mają jednak pokusę, aby w tym czasie wyjechać na wakacje albo zrobić remont. Czy to dobry pomysł? Zdaniem ekspertów z Grupy Progres to spore ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w sierpniu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11,1% wyższe r/r i wyniosło 8189,74 zł brutto.

Od wielu lat słyszymy o work-life balance, widzimy olbrzymie zmiany w podejściu do życia i wykonywanego zawodu. Nie chcemy już tylko pracować bez celu, dbamy o nasz organizm bardziej niż kiedykolwiek. Chcemy też dbać o naszą psychikę. 8 ...

Wrzesień jest pierwszym miesiącem obowiązywania zmian w Karcie Nauczyciela i co za tym idzie, nowych przepisów dotyczących emerytury nauczycielskiej - przypomina ZUS.

Branża produkcyjna i transportowo-logistyczna borykają się z niedoborem pracowników. Duże zapotrzebowanie na techników, monterów czy elektryków przekłada się na zmniejszenie regionalnych dysproporcji płacowych na tych stanowiskach ...