PracaOferty pracy ŁódźMłodszy Specjalista ds. Produktu Medycznego / Farmaceutycznego

Kto szuka:

Praca.pl

Młodszy Specjalista ds. Produktu Medycznego / Farmaceutycznego

Lokalizacja:

Łódź

łódzkie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres obowiązków:
  • Zarządzanie określonym asortymentem: przygotowanie prognoz, opisy produktów, analizy i rekomendacje na podstawie danych rynkowych.
  • Aktualizacja dokumentacji produktowej.
  • Organizacja i prowadzenie szkoleń oraz prezentacji produktowych.
  • Współtworzenie strategii sprzedażowych.
  • Reprezentowanie firmy na konferencjach naukowych.
  • Wsparcie innych działów firmy w sprawach dotyczących produktów.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe w dziedzinie medycyny lub pokrewnych (np. zdrowie publiczne, pielęgniarstwo, ratownictwo medyczne, fizjoterapia, biotechnologia, inżynieria biomedyczna, chemia).
  • Biegła znajomość języka angielskiego.
  • Dobra znajomość pakietu MS Office.
  • Umiejętność publicznych wystąpień i determinacja w realizacji celów.
  • Kreatywność, samodzielność.
  • Prawo jazdy kategorii B.

Firma oferuje:

Pracodawca oferuje:
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę.
  • Możliwość rozwoju zawodowego..
  • Bogaty pakiet socjalny, w tym prywatna opieka medyczna, karta MultiSport i ubezpieczenie grupowe.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-14

do końca oferty: 6 dni

pracodawca: Praca.pl

branże: Inżynieria / Projektowanie / Technologia

Planując zmianę pracy i nową ścieżkę zawodową, należy solidnie przygotować się do procesu rekrutacji. Choć każdy z nas zapewne choć raz miał okazję uczestniczyć w rozmowie z rekruterem, to warto pamiętać o kilku ważnych zasadach ...

30 września weszło w życie nowe rozporządzenie dotyczące wykazu prac wzbronionych młodocianym pracownikom oraz warunków ich zatrudniania. Kiedy i na jakich warunkach może być zatrudniona osoba niepełnoletnia? Jakie zmiany wprowadzają nowe ...

Zakład Ubezpieczeń Społecznych wygenerował ponad 23,9 mln IOSKU za 2023 rok. Osoby ubezpieczone mogą sprawdzić stan swojego konta po waloryzacji składek na PUE ZUS.

Rozpoczęły się wakacje. Nadmorskie miejscowości zapełniły się turystami. A w związku z tym wzrosło zapotrzebowanie na pracowników. Najwięcej ofert pracy pojawiło się w handlu - lokalach usługowych czy dyskontach. Najwięcej w tym roku ...

Z okazji Dnia Matki, Zakład Ubezpieczeń Społecznych przypomina, na jakie wsparcie z ZUS mogą liczyć ubezpieczone mamy.